Tę decyzję książęcej pary Sussex ciężko jest wytłumaczyć...

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2019 09:49

O konflikcie między Kate i Williamem a Meghan i Harrym media donoszą od kilku miesięcy. Podobno problem między parami zaczął się jeszcze dwa lata temu. Wówczas Meghan jako narzeczona Harry'ego miała być niezbyt ciepło przywitana w rodzinie królewskiej. Od tamtej pory, jeśli wierzyć zagranicznym mediom obie pary unikają ze sobą kontaktu i robią wszystko, by się od siebie oddalić. Wygląda na to, że są na dobrej drodze. Meghan i Harry właśnie zakończyli współpracę z Kate i Williamem nad Fundacją The Royal Foundation. I choć do tej pory sądzono, że informacje o konflikcie to tylko plotki, to tę decyzję książęcej pary Sussex ciężko jest wytłumaczyć... 

Meghan i Harry zakładają własną fundację

Do tej pory wszelkie plotki na temat konfliktu między parą książęcą Cambridge a Sussex uznawano za komplentnie bezpodstawne. Nic dziwnego, skoro każde ich zachowanie, gest czy wspólne wyjscie przedstawiano w złym świetle.

Mówiono, że księżne się nie dogadują, a tymczasem podczas obchodów urodzin królowej ciągle się do siebie uśmiechały i wymieniały między sobą uwagi. Niedawno, Meghan i Harry przestali obserwować na Instagramie Kate i Williama. Pisano, że to przez konflikt, a okazało się, że Meghan i Harry przestali obserwować członków rodziny królewskiej, a zaczęli śledzić konta różnych organizacji pozarządowych. Jak zapowiedzieli, co miesiąc będą to kolejne organizacje i kolejna inicjatywa. Mimo że plotki o konflikcie między parami wciąż powracają, fani rodziny królewskiej nie do końca chcą w nie wierzyć. Najnowsze zachowanie Meghan i Harry'ego trudno jednak wytłumaczyć. Dlaczego?

Meghan i Harry nie zamierzają dłużej współpracować z Kate i Williamem i zakładają własną fundację. Przypomnijmy, że The Royal Foundation, którą w 2009 roku założyli William i Harry (kilka lat później dołączyła do nich Kate, a niedawno także Meghan), ma na celu niesienie pomocy żołnierzom, ich rodzinom, osobom starszym i dzieciom. Fundacja wspiera także liczne projekty kulturowe. Niestety okazuje się, że książęca para Sussex nie zamierza kontynuować współpracy z Kate i Williamem. Książęta Cambridge będą kontynuować działanie w ramach The Royal Foundation, natomiast książęta Sussex myślą o założeniu własnej fundacji!

Wielu zastanawia się, dlaczego w takim razie tuż po dołączeniu Meghan do rodziny, książęca para Sussex nie podjęła decyzji o samodzielnej fundacji, tylko dopiero teraz... Warto zaznaczyć, że oczywiście działania obu par są w pełni popierane przez królową Elżbietę II, która nie widzi żadnego problemu w tym, że pary te będą działały równolegle, a nie wspólnie. Warto zaznaczyć, że od pewnego czasu biuro Harry'ego i Meghan znajduje się w Pałacu Buckingham, a Kate i Williama w Pałacu Kensington.

Nic dziwnego, że pada pytanie, czy chodzi tylko o sprawy techniczne, które mają ułatwić obu braciom funkcjonowanie (w końcu William jest 3, a Harry dopiero 6. w kolejce do brytyjskiego tronu)  czy między braćmi i ich żonami istnieje prawdziwy konflikt?  

1/5
Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Copyright @DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
1/5

Meghan i Harry nie zamierzają dłużej współpracować z Kate i Williamem i zakładają własną fundację.

2/5
Księżna Kate, księżna Meghan, księżna Camilla
Copyright @Getty Images
2/5

Przypomnijmy, że The Royal Foundation, którą w 2009 roku założyli William i Harry (kilka lat później dołączyła do nich Kate, a niedawno także Meghan), ma na celu niesienie pomocy żołnierzom, ich rodzinom, osobom starszym i dzieciom.

3/5
Książę Harry, księżna Meghan, Trooping The Colour
Copyright @Pete Maclaine / i-Images/i-images/East News
3/5

Książęta Cambridge będą kontynuować działanie w ramach The Royal Foundation, natomiast książęta Sussex myślą o założeniu własnej fundacji!

4/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Getty Images
4/5

Warto zaznaczyć, że od pewnego czasu biuro Harry'ego i Meghan znajduje się w Pałacu Buckingham, a Kate i Williama w Pałacu Kensington.

5/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Getty Images
5/5

Większość zastanawia się, czy chodzi tylko o sprawy techniczne, które mają ułatwić obu braciom funkcjonowanie (w końcu William jest 3, a Harry dopiero 6. w kolejce do brytyjskiego tronu)  czy między braćmi i ich żonami istnieje prawdziwy konflikt? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.