film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Już wiadomo, kogo w trzeciej części Kogla-Mogla 3 zagra gwiazda M jak miłość!

Są kolejne zdjęcia z planu produkcji!

REDAKCJA VIVA! 14 października 2018 09:55
film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM

Prawdopodobnie już na początku przyszłego roku fani filmu Kogel-mogel będą mogli wybrać się do kin na trzecią część kultowej komedii! Zdjęcia już ruszyły, a pierwsze efekty możemy podziwiać na instagramowym profilu filmu. Wiemy już, kto wcieli się główne role. Jednak wciąż niektóre kreacje są owiane tajemnicą. Do obsady dołączają również gwiazdy hitowego M jak miłość: Anna Mucha, Mikołaj Roznerski czy Joanna Jarmołowicz. I na tym nie koniec! Na planie pojawiła się kolejna gwiazda znana z serialu! W czyją postać się wcieli?

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: kto pojawi się w trzeciej części?

Wiadomo, koto zagra Małgorzata Rożniatowska! Aktorka znana z postaci Ksielowej w M jak miłość w trzeciej części Kogla-Mogala zagrała sąsiadkę Kasi! W poprzedniej części wcielała się w nią Stanisława Celińska. Produkcja opublikowała już najnowsze zdjęcia z planu! „Ta dwójka potrafi nieźle namieszać! I za to ich kochamy!", opatrzono podpisem fotografię. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz nas zaskoczą!

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: o czym jest?

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 będzie oczywiście kontynuacją historii sprzed lat. Widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce.  „W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki”, czytamy w opisie producenta.

Obok nowych bohaterów, w produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Oprócz nich w filmie zobaczymy Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Macieja Zakościelnego, Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Rożniatowską oraz Joannę Jarmołowicz. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: premiera

Praca na planie ma potrwać do drugiej części listopada. Niestety dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana. Niewykluczone, że efekty będziemy mogli podziwiać na ekranie już w przyszłym roku!  

 

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.