Rose Hunbury, kochanka księcia Williama, na zdjęciu z księżną Kate
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kochanka księcia Williama przechodzi małżeński kryzys?!

Rose Hanbury przestała nosić ślubną obrączkę... Brytyjska prasa nie ma wątpliwości!

Konrad Szczęsny 11 czerwca 2019 06:38
Rose Hunbury, kochanka księcia Williama, na zdjęciu z księżną Kate
Fot. Rex Features/East News

Pod koniec marca w mediach brytyjskich pojawiły się sensacyjne informacje, jakoby księżna Kate zażądała od męża usunięcia z londyńskich elit swojej długoletniej przyjaciółki, Rose Hanbury. Panie pozostawały w bliskich relacjach przez lata i wydawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć tej więzi. Niestety, szybko wyszło na jaw, że powodem takiej decyzji miał być romans księcia Williama z powiernicą tajemnic żony, czemu jednak jego otoczenie stanowczo zaprzeczyło. Plotki powróciły niedawno, gdy w trakcie wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii Rose zjawiła się na tym samym przyjęciu, co Kate i William...

Kate i Rose Hanbury na jednym przyjęciu z okazji wizyty Donalda Trumpa

Trudno dziwić się temu, że żądanie księżnej, dotyczące usunięcia byłej przyjaciółki z elit towarzyskich, nie zostało spełnione przez Williama. Wszak małżonek Rose Hanbury, David Rocksavagem, uchodzi za osobę wpływową oraz majętną, zaś ona sama, mimo braku królewskich korzeni, przez lata była bardzo blisko związana z królewskim dworem. Wiele może się jednak zmienić w najbliższym czasie, ponieważ fotografowie, którzy byli obecni tego dnia w pałacu Buckingham zauważyli, że na palcu byłej przyjaciółki Kate... brakuje ślubnej obrączki! 

To o tyle osobliwy fakt, że do tej pory nie rozstawała się ona z biżuterią na krok, szczególnie przy okazji oficjalnych wyjść. Sprawy nie poprawił fakt, że na bankiecie zorganizowanym przez królową Elżbietę II z okazji wizyty Donalda Trumpa małżonków usadzono oddzielnie. Choć miało to oczywiście związek z zasadami protokołu, zwróciło uwagę światowych mediów. Rose Hanbury została posadzona dalej od swojego męża, ale... blisko księcia Williama. Markiz David został z kolei posadzony niedaleko księżnej Kate. Książęca para siedziała zaś w odległych stronach stołu. Co więcej, żona Cholmondeley wybrała tego dnia zwiewną suknię z głębokim dekoltem w białym kolorze, czyli... podobnie jak księżna Kate. Czysty przypadek czy celowa złośliwość? 

Kim jest Rose Hanbury, była przyjaciółka księżnej Kate?

Mimo że w jej żyłach nie płynie błękitna krew, przodkowie Rose Hanbury byli przez lata blisko związani z królewskim dworem. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku. Pod względem posiadanego majątku plasuje się ona wraz z mężem, Davidem Rocksavagem, w czołówce najbogatszych Brytyjczyków. Szacuje się, że wynosi on około 112 milionów funtów! (około 562 240 000 złotych)  

Rose Hanbury na bankiecie w pałacu Buckingham z okazji wizyty Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii:

Rose Hanbury, kochanka księcia Williama. Kim jest, co robi?
Fot. Victoria Jones/Press Association/East News

Rose Hanbury tego dnia postawiła na stylizację z głębokim dekoltem w... kolorze białym, czyli podobnie jak księżna Kate:

Rose Hanbury, kochanka księcia Williama. Kim jest, co robi?
Fot. Rex Features/East News

Stylizacja księżnej Kate:

księżna Kate, Steven Mnuchin
Fot. POOL PA/Associated Press/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!