Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O NIEJ SIĘ MÓWI

Lepsza niż Otylia Jędrzejczak?! To wideo z małą Klarą podbija sieć!

Córka Ani i Roberta Lewandowskich ujawniła swój talent!

Olga Figaszewska 27 czerwca 2019 16:21
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wielokrotnie podkreślali, że pragną zaszczepić w swojej córce miłość do sportu. Nie raz na Instagramie trenerki mogliśmy podziwiać zdjęcia, na których Klara naśladuje ćwiczenia wykonywane przez Anię. Ale najnowsze nagranie stało się prawdziwym hitem!  

Klara Lewandowska odkryła swój talent

Rodzice mają powody do dumy! Doskonale wiedzą, że dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Szczęśliwa Ania Lewandowska opublikowała nagranie, na którym prezentuje kolejny talent swojej pociechy. „Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️(…)Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9", podkreśliła trenerka. Mała Klara niedawno skończyła dwa latka, ale widać że świetnie radzi sobie z pływaniem!  Kto wie, może to właśnie ten sport w przyszłości stanie się jej największą pasją? Fanki Ani Lewandowskiej są zachwycone odwagą dziewczynki i jej umiejętnościami.

„Jaka cudna!!!! Nic a nic się nie boi!💪🏻☺️💗”, Ojej jest niesamowita😍”, „Wow 😍😍brawo Klara👏👏”, „Jeju jak słodko 💕💕💕”, czytamy.

Przy okazji Anna Lewandowska zaapelowała do swoich obserwatorów, by starali się zaangażować swoje dzieci do aktywności fizycznej przez gry i zabawy. Wtedy będzie bardziej ciekawa i inspirująca.

,,Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku? (...) Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne. Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do cel”, napisała Ania. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our little swimmer ❤ Dear parents, how do you help your kids in water? Any advice is extremely valuable 🙏🏼 Please, let me know in the comments below. Klara’s Swimming ➡ all thanks to @ rl_9 ___________ Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️ ▫️ Drodzy rodzice💁‍♀️dajcie znać w komentarzu, jakie mieliście pomysły na oswajanie dzieci z wodą?🤗🙏🏻 ▫️ Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 ▫️ Na pewno, że gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku? W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę. ▫️ Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka. Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne 🙂 ▫️ Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do celu. __________ #annalewandowska #swimmingpool #summer #babyonboard

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Upały, lato, wakacje, wyjazdy z dziećmi ... ☀️😇🤪 Szczególny nacisk kładę na upały. Pamiętajmy o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej oraz nawadnianiu organizmu! ☀ 💧 Czy tylko mi zdarzyło się o czymś zapomnieć w ferworze przygotowań?😇 Fajnie, znaleźć chociaż chwilę, aby spisać na kartce najważniejsze rzeczy przed wakacyjnym wyjazdem. A taki wakacyjny niezbędnik znajdziecie na 👉babybyann.com @babybyann jak na przykład ten piękny kapelusik! Zachęcam do tego, bo wiem, że podczas wyjazdów mamuśki muszą wykazywać się niezwykłą kreatywnością i zdolnością przewidywania przyszłości🤷‍♀️🤪 ▫️ A może macie swoje, sprawdzone sposoby na taki niezbędnik i chciałybyście się nimi podzielić? Przygarnę każdą dobrą radę 🙈😇 ________ #annalewandowska #babybyann #healthymombyann #healthymom #summer #vacationwithbaby #holidaywithbaby

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves😍 It's our time, time for family 👨‍👩‍👧and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"🙏🏻 __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok 🤗🤗 Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia 🙏🏻🙂 ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny 👨‍👩‍👧 i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość🙈😎🤗 ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”🙏🏻 ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach📸 W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne?💡😇 ▫️ Jestem taka szczęśliwa!🥰 Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️🙌 @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa 💪 Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.