Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Urocza fotografia małej Klary z prababcią rozczuliła fanów Ani Lewandowskiej!

„To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata”

Olga Figaszewska 15 maja 2019 11:54
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Rodzina jest dla nich najważniejsza. Ania i Robert Lewandowscy kolekcjonują wspólne chwile. Pragną, by ich córeczka miała piękne wspomnienia z dzieciństwa. Mimo że na co dzień nie widują się tak często z członkami swojej rodziny, jak by chcieli, starają się korzystać ze wszystkich możliwości, przede wszystkim ze względu na małą Klarę. Dlatego najnowsze zdjęcie córeczki Ani i Roberta rozczuliło ich fanów.

Klara Lewandowska na zdjęciu z prababcią

Nie dało się przejść obojętnie obok fotografii, którą Ania Lewandowska zamieściła na swoim profilu. Mała Klara pozuje na nim ze swoją prababcią!

„Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila... ♥ Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To ... piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥ To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata”, napisała trenerka.

Emocje uchwycone na zdjęciu chwytają za serce! Fanki gwiazdy w komentarzach zaczęły dzielić się z Anią Lewandowską swoimi odczuciami i wspomnieniami z dzieciństwa. Niektórzy zwrócili uwagę, że patrząc na profil Klary można stwierdzić, że jest podobna do mamy.

„To jest taaak wzruszające”, „Super zdjęcie i pamiątka. Nie zapomniana chwila ”, ,,Wow ja nigdy nie miałam babci ani dziadka ale szczęście", „Bo babcia, dla swojej wnuczki to osoba, która sie kocha najmocniej dopóki żyje i za która sie tęskni, zawsze, kiedy jej już nie ma…”, „Cudna pamiątka. Takie chwile czy z babcia, prababcia trzeba uwiecznić, „Przepiękne”, „Słodkie chwile”, „@annalewandowskahpba patrząc na profil Klary, można sądzić że podobna jest do Ciebie”, czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila... ♥ Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To ... piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥ To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata 🙏 ______________________________ Great-grandmother with great-granddaughter. this moment ... ❤ What great-grandmother can offer her great-grandchild and what this child can offer her granny? This ... beautiful energy, it is the encouragement and faith, support, feeling of freedom, smile, strength,and mutual love❤ This picture will stay in my memory for years #annalewandowska #healthyplanbyann #family #Klara #CampbyAnn ampbyAnn

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. @annalewandowskahpba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?