Od rodziców dostanie bardzo oryginalny prezent!

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2018 11:00

Trudno uwierzyć, że czas tak szybko upłynął! Czwartego maja córeczka Ani i Roberta Lewandowskich skończy roczek! Klara w tym czasie wyrosła na prawdziwą kreatorkę trendów. Jej  ubranka szybko stają się przedmiotem pożądania młodych mam, które podobne rzeczy kupują dla swoich pociech. Od dnia przyjścia na świat stała się gwiazdą. I choć do tej pory nikt nie widział jej buźki, każda fotka małej Klary od razu staje się hitem w sieci. Czy rodzice przygotowali dla niej wyjątkowy prezent?

Klara Lewandowska kończy roczek

Klara towarzyszy rodzicom na każdym kroku. Wspólnie podróżują, spędzają czas na sali treningowej., dziewczynka dopinguje tatę podczas treningów, a ostatnio Ania zabrała Klarę na mecz Roberta. Sportsmenka ma nadzieję, że od najmłodszych lat zaszczepi Klarze miłość do sportu. Dlatego stara się być dla niej najlepszym wzorem.

Jak donosi Party, Klara Lewandowska może liczyć na wiele niespodzianek!  Anna i Robert Lewandowscy planują przyjęcie, na które zaproszą przyjaciół ze swoimi pociechami. Ale z pewnością jeszcze żadne dziecko nie dostało na swoje urodziny tak oryginalnego prezentu! O czym mowa?

Na ten dzień, trenerka zaplanowała start swojego nowego portalu internetowego Baby by Ann, nad którym pracowała wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską.

„Mamy dla mam, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”, głosi wpis Ani na Instagramie. W rozmowie z Party Ewa Puchowska zaznacza, że Ania widzi potencjał w różnych polskich markach. Chętnie je wspiera. Wokół swojego portalu planuje skupić najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami.

1/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@Robert Lewandowski
1/5

,,Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu. Powiem szczerze, jest to coś czego wcześniej nie doświadczyłem. Dużo osób mi o tym mówiło – o ojcostwie. Uśmiechałem się i cieszyłem się ich szczęściem, ale dopóki sam tego nie przeżyłem, to nie wiedziałem o czym tak naprawdę mówili (…)”, mówił Robert Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

2/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
2/5

„Cały czas uśmiecha, ostatnio zabrałam ją na sesję i koleżanka mówi „Czy ona czasami płacze”? Ja mówię: „no jak jest głodna, tak jak mama, wtedy jest zła”. Klara jest bardzo fajnym uśmiechniętym dzieckiem i uważam, że to jest dobra recepta - kiedy rodzice są szczęśliwi uśmiechnięci, dają dużo miłości to i dziecko jest szczęśliwe”, zdradziła niedawno trenerka.

3/5
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/5

Klara Lewandowska została uznana najbardziej stylowym dzieckiem show-biznesu!

4/5
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/Anna Lewandowska
4/5

Anna Lewandowska dzieli się zdjęciami małej Klary na Instagramie.

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Anna i Robert Lewandowscy razem z małą Klarą. Tworzą rodzinę na medal!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.