O TYM SIĘ MÓWI!

Jak Anna i Robert Lewandowscy uczczą pierwsze urodziny Klary?

Od rodziców dostanie bardzo oryginalny prezent!

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2018 11:00

Trudno uwierzyć, że czas tak szybko upłynął! Czwartego maja córeczka Ani i Roberta Lewandowskich skończy roczek! Klara w tym czasie wyrosła na prawdziwą kreatorkę trendów. Jej  ubranka szybko stają się przedmiotem pożądania młodych mam, które podobne rzeczy kupują dla swoich pociech. Od dnia przyjścia na świat stała się gwiazdą. I choć do tej pory nikt nie widział jej buźki, każda fotka małej Klary od razu staje się hitem w sieci. Czy rodzice przygotowali dla niej wyjątkowy prezent?

Klara Lewandowska kończy roczek

Klara towarzyszy rodzicom na każdym kroku. Wspólnie podróżują, spędzają czas na sali treningowej., dziewczynka dopinguje tatę podczas treningów, a ostatnio Ania zabrała Klarę na mecz Roberta. Sportsmenka ma nadzieję, że od najmłodszych lat zaszczepi Klarze miłość do sportu. Dlatego stara się być dla niej najlepszym wzorem.

Jak donosi Party, Klara Lewandowska może liczyć na wiele niespodzianek!  Anna i Robert Lewandowscy planują przyjęcie, na które zaproszą przyjaciół ze swoimi pociechami. Ale z pewnością jeszcze żadne dziecko nie dostało na swoje urodziny tak oryginalnego prezentu! O czym mowa?

Na ten dzień, trenerka zaplanowała start swojego nowego portalu internetowego Baby by Ann, nad którym pracowała wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską.

„Mamy dla mam, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”, głosi wpis Ani na Instagramie. W rozmowie z Party Ewa Puchowska zaznacza, że Ania widzi potencjał w różnych polskich markach. Chętnie je wspiera. Wokół swojego portalu planuje skupić najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?