O TYM SIĘ MÓWI!

Jak Anna i Robert Lewandowscy uczczą pierwsze urodziny Klary?

Od rodziców dostanie bardzo oryginalny prezent!

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2018 11:00

Trudno uwierzyć, że czas tak szybko upłynął! Czwartego maja córeczka Ani i Roberta Lewandowskich skończy roczek! Klara w tym czasie wyrosła na prawdziwą kreatorkę trendów. Jej  ubranka szybko stają się przedmiotem pożądania młodych mam, które podobne rzeczy kupują dla swoich pociech. Od dnia przyjścia na świat stała się gwiazdą. I choć do tej pory nikt nie widział jej buźki, każda fotka małej Klary od razu staje się hitem w sieci. Czy rodzice przygotowali dla niej wyjątkowy prezent?

Klara Lewandowska kończy roczek

Klara towarzyszy rodzicom na każdym kroku. Wspólnie podróżują, spędzają czas na sali treningowej., dziewczynka dopinguje tatę podczas treningów, a ostatnio Ania zabrała Klarę na mecz Roberta. Sportsmenka ma nadzieję, że od najmłodszych lat zaszczepi Klarze miłość do sportu. Dlatego stara się być dla niej najlepszym wzorem.

Jak donosi Party, Klara Lewandowska może liczyć na wiele niespodzianek!  Anna i Robert Lewandowscy planują przyjęcie, na które zaproszą przyjaciół ze swoimi pociechami. Ale z pewnością jeszcze żadne dziecko nie dostało na swoje urodziny tak oryginalnego prezentu! O czym mowa?

Na ten dzień, trenerka zaplanowała start swojego nowego portalu internetowego Baby by Ann, nad którym pracowała wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską.

„Mamy dla mam, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”, głosi wpis Ani na Instagramie. W rozmowie z Party Ewa Puchowska zaznacza, że Ania widzi potencjał w różnych polskich markach. Chętnie je wspiera. Wokół swojego portalu planuje skupić najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.