Kitty Spencer
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostrzenica księżnej Diany dla sześćdziesięcioletniego milionera przechodzi na judaizm!

Para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu

Gabriela Czernecka 17 lutego 2020 19:30
Kitty Spencer
Fot. Getty Images

Siostrzenica księżnej Diany zaręczona! Lady Kitty Spencer od jakiegoś czasu spotyka się z 60-letnim potentatem mody. O niej samej zrobiło się głośno na ślubie Meghan i Harry'ego, na którym pojawiła się w towarzystwie brata Louisa oraz matki Victorii. Fani rodziny królewskiej zwrócili uwagę na jej ogromne podobieństwo do Diany. Lady Kitty dotychczas nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Czy milioner Michael Lewis okaże się tym jedynym?

Lady Kitty Spencer zaręczona. Kim jest Michael Lewis

Ona uważana jest za jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek.On urodził się w RPA, jest rozwodnikiem i ma trójkę dorosłych dzieci. Jego majątek wart jest około 80 milionów funtów. Między nimi jest 32 lata różnicy, ale wygląda na to, że wiek nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Lady Kitty Spencer właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. 

Przypomnijmy, że Lady Kitty Spencer jest córką młodszego brata Diany, Charlesa Spencera i byłej modelki Victorii Lockwood. W tym roku skończy 30 lat! Urodziła się w Anglii, ale dorastała w Kapsztadzie. Rodzice chcieli uchronić ją przed medialnym szumem. Studiowała historię sztuki i filologię włoską we Florencji, a także psychologię i literaturę angielską w Południowej Afryce. Wróciła do Londynu, aby rozpocząć karierę w modelingu.  I nie da się ukryć, że wyrosła na prawdziwą piękność! Zadebiutowała w 2017 roku na pokazie Dolce&Gabbana, ale po raz pierwszy trafiła na pierwsze strony gazet w 2016 roku, kiedy wyznała, że podziwia bezdomnych, ponieważ w przeciwieństwie do niej skupiają się na swoim życiu. 

Podobnie jak jej kuzyni książę William i książę Harry jest mocno zaangażowana w pomoc charytatywną. Jest ambasadorem organizacji wspierającej młodych, bezdomnych ludzi. Co ciekawe, jest bardzo aktywna w social media. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Miała zaledwie sześć lat, kiedy Królowa Ludzkich Serc zginęła w tragicznym wypadku. „Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie”, mówiła.  Siostrzenica księżnej Diany szczególną uwagę przykuła na ślubie Meghan i Harry'ego, na którym pojawiła się w towarzystwie brata Louisa oraz matki Victorii. Fani rodziny królewskiej nieustannie komentują jej ogromne podobieństwo do Diany. 

Lady Kitty Spencer i Michael Lewis zdaniem zagranicznych mediów spotykają się od dwóch lat.  Z początku nikt nie uważał ich relacji za nic poważniejszego niż przelotny flirt, tymczasem para ogłosiła właśnie swoje zaręczyny: „Michael oświadczył się Kitty tuż przed świętami. Była na święta w Cape Town, gdzie poinformowała swoją mamę i resztę rodziny. Wszyscy kochają Michaela, który pomimo bogactwa jest bardzo skromny i wyluzowany”, cytuje za swoim informatorem DailyMail

Kitty Spencer przejdzie na judaizm

Początkowo nie wiadomo było, czy Kitty zmieni przed ślubem wiarę, ponieważ jej wybranek jest wyznawcą judaizmu. Dziś jak podają brytyjskie media, Kitty Spencer zdecydowała się przejść na judaizm. Wraz z ukochanym widywana była w synagodze.

Pozostaje nam więc serdecznie pogratulować parze. Czyżby szykowało się wesele roku?  

Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.