Kinga Rusin, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin wytłumaczyła się z porannej rozmowy z Mają Frytką Frykowską!

Dziennikarka twierdzi, że była... pod wrażeniem celebrytki

Rafał Kowalski 30 września 2018 20:26
Kinga Rusin, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Nie milkną komentarze po porannej rozmowie Piotra Kraśki i Kingi Rusin z Mają Frytką Frykowską. Celebrytka przyszła do studia Dzień dobry TVN, ponieważ chciała opowiedzieć przed kamerami o swoim nawróceniu. Niestety równie często co gościa, widzowie musieli słuchać prowadzących, którzy notorycznie przerywali Frykowskiej. Ponadto, według internautów, gospodarze programu zadawali pytania pod konkretną tezę mającą udowodnić, że rzekome nawrócenie gwiazdy jest tylko pretekstem, by znów zaistnieć w mediach…

Kinga Rusin tłumaczy się z rozmowy z Mają Frykowską

Kilka godzin temu na swoim Instagramie Kinga Rusin postanowiła przedstawić swoje stanowisko w sprawie. Ogrom nieprzychylnych komentarzy kierowanych w stronę prezenterki był tak duży, że opublikowała ona długie oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że… Kinga Rusin była pod wrażeniem swojego gościa!

„Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła”, napisała Rusin na Instagramie.

Dalej dziennikarka zaznaczyła, że rolą dziennikarza jest zadawanie niewygodnych pytań. Skwitowała też, że pomimo tego, Frytka świetnie poradziła sobie z odpowiedziami na nie. „Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali. Ale nie jest to historia oczywista i łatwa. Maja musiała się więc trochę natrudzić żeby rozwiać nasze wątpliwości. I świetnie sobie poradziła z pewnością wielu inspirując. Gratuluję jej występu”, czytamy w sieci.

Czy wpis Kingi Rusin zamknie dyskusję na temat porannego wywiadu? Czas pokaże. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali. Ale nie jest to historia oczywista i łatwa. Maja musiała się więc trochę natrudzić żeby rozwiać nasze wątpliwości. I świetnie sobie poradziła z pewnością wielu inspirując. Gratuluję jej występu.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Maja Frykowska
Fot. AKPA
lala

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.