Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

To oni pomogą w opiece nad synkiem. Kim są rodzice Radosława Majdana? 

„To był najcudowniejszy dzień w życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży"

Redakcja VIVA! 3 czerwca 2020 19:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Dla szczęśliwych rodziców będzie to nieoceniona pomoc! Małgorzata i Radosław Majdanowie za chwilę zostaną rodzicami! W opiece nad maleństwem i dwójką starszych pociech będą mogli liczyć na wsparcie babć i dziadków! 

Kim są rodzice Radosława Majdana?

Małgorzata i Radosław Majdanowie nie mogą doczekać się już narodzin swojej pociechy. Szczęśliwa mama nie zwalnia tempa i stawia przed sobą kolejne zawodowe wyzwania. Na szczęście, kiedy maluszek pojawi się na świecie Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała silną grupę wsparcia. Może liczyć na pomoc ukochanego męża, rodziców i teściów. Także starsi synowie gwiazdy TVN – Tadeusz i Staś, będą mogli odciążyć mamę w wypełnianiu codziennych obowiązków.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan nie posiadają się z radości. „Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. (...) Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem. Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego!”, wspominał rozmowie z Faktem tata gwiazdy, Stanisław Kostrzewski.

Rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan

Na spotkanie z wnukiem czekają także rodzice Radosława Majdana. Eugeniusz i Halina Majdanowie wspierają syna, cieszą się jego szczęściem i są z niego bardzo dumni.  Po raz kolejny zostaną dziadkami. 

Mama byłego piłkarza nie ma wątpliwości, że świetnie odnajdzie się w roli taty: „Ma doskonałe podejście do dzieci: jest cierpliwy, nigdy nie podnosi głosu, ma świetny kontakt z synami Małgosi. Chłopcy uwielbiają, gdy robi im śniadania ”, mówiła niedawno w rozmowie z Dobrym Tygodniem Halina Majdan.

„Mam już pięcioro wnuków. Najstarsza córka, Katarzyna, ma dwoje, młodszy syn, Cezary, troje dzieci. To Radka jest takie wyczekane, wytęsknione. Brakuje mi słów, by wyrazić moją radość. To był najcudowniejszy dzień w moim życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście ", zdradziła pani Halina Dobremu Tygodniowi.

Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi życzymy wszystkiego dobrego.  

Radosław Majdan, Radosław Majdan z rodzicami
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.