Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Żyła zakochany.  Sportowiec potwierdził ostatnie doniesienia? 

Kim jest jego ukochana?

Redakcja VIVA! 3 sierpnia 2020 12:51
Piotr Żyła jamnik
Fot. FORUM

Piotr Żyła znalazł miłość? Od kilku dni media rozpisują się na temat związku sportowca z 23-letnią aktorką. Teraz na Instagramie skoczka pojawiło się nietypowe zdjęcie. Czy w ten sposób potwierdził plotki o nowym związku?

Piotr Żyła zakochany?

Rozstanie Justyny i Piotra Żyłów było wyjątkowo burzliwe. Byli małżonkowie starali się porozumieć i utrzymać dobre relacje ze względu na swoje dzieci. Ale w ostatnim czasie znów zrobiło się o nich głośno, kiedy Justyna Żyła pokazała korespondencję sportowca z córką. Skoczek narciarski z kolei wydał oświadczenie, w którym poinformował, że była żona utrudnia mu kontakty z dziećmi. Justyna Żyła odcięła się od dalszego komentowania sprawy, nie chce już wracać do małżeństwa z Piotrem i postanowiła skoncentrować się na sobie.

Niedawno Pudelek.pl informował, że sportowiec spotyka się z Marceliną Ziętek. To gwiazda TVN, którą możemy podziwiać w serialach „19+” czy „Szkole”. Zarówno aktorka jak i skoczek strzegą swojej prywatności. Ale fani dostrzegli, że para publikuje zdjęcia z tych samych miejsc. Podobno spotykają się już od 2019 roku, ale nie obnosili się ze swoją relacją. 

Teraz na Instagramie Piotra Żyły pojawiło się tajemnicze zdjęcie z wypadu nad rzekę. Czy to potwierdzenie nowego związku?

„Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal ”, donosił informator Pudelka.

Kim jest Marcelina Ziętek? 

Marcelina Ziętek ma 23 lata i pochodzi z Cieszyna. Jest aktorką i modelką. W 2014 roku zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek. Od trzech lat widzowie TVN mogą podziwiać ją w serialu 19+, gdzie wciela się w rolę Kai Jarosik. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #afterwork #goodday #sun #black #blackgirl #nakdfashion #nakdxpolska

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.