Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Manowska szczerze o ukochanym: „Myślę, że to ten jedyny”

Kim jest jej partner?

Gabriela Czernecka 11 stycznia 2019 09:49
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Partner Marty Manowskiej trzyma się z dala od świata show-biznesu. Prowadząca Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości  nie lubi zdradzać szczegółów ze swojego życia prywatnego. To, chce zachować tyko dla siebie. Stąd w jej social mediach nie znajdziemy wzmianek o ukochanym. Choć niedawno fani dostrzegli na jej palcu obrączkę, Marta Manowska nie skomentowała tych doniesień. Teraz w rozmowie z jastrzabpost.pl, po raz pierwszy opowiedziała o swoim partnerze i zdradziła... że to ten jedyny! 

Marta Manowska o partnerze

Marta Manowska z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVP. To zasług programu Rolnik szuka żony, który chętnie oglądają widzowie. Niebawem Marta Manowska rusza z nowym programem. Sanatorium Miłości będzie miało swoją premierę już 20 stycznia. W miniony czwartek prowadząca program wraz z jego bohaterami pojawiła się na jego promocji. Dziennikarka jastrzabpost.pl postanowiła podpytać Martę Manowską o jej życie prywatne. 

Gospodyni Sanatorium miłości wyznała, że jest zakochana. Kim jest jej partner? „Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba  z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam”, zdradza.

Marta Manowska otwarcie wyznała, że chce zestarzeć się u boku swojego wybranka: „Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła” mówi.

Wygląda na to, że gwiazda znalazła miłość swojego życia. Serdecznie gratulujemy!  

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!