O NIM JEST GŁOŚNO

Już nie ukrywa tej miłości! Kim jest chłopak Julii Wróblewskiej?

Pasują do siebie?

Konrad Szczęsny 30 marca 2019 07:49

W ostatnich miesiącach i Julii Wróblewskiej mówiło się w kontekście jej dramatycznych wyznań, dotyczących traum z dzieciństwa. Młoda aktorka przyznała, że po tym, jak zagrała u boku Macieja Zakościelnego w filmie Tylko mnie kochaj (miała wówczas osiem lat), padła ofiarą hejtu ze strony rówieśników. Mieli oni wyzywać ją i grozić... zrzuceniem z wysokości. By poradzić sobie z demonami przeszłości, musiała skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Najwyraźniej jednak w życiu 20-latki zaszły pozytywne zmiany. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z chłopakiem, które podpisała „honey” (ang. kochanie, skarb, lecz także miód).

Julia Wróblewska ma chłopaka

Okazuje się, że tydzień temu para zasiadła na widowni Tańca z gwiazdami. Dopingowali uczestników, promiennie się uśmiechali, zaś po programie dumnie pozowali do zdjęć. Julia Wróblewska zamieściła jedno na swoim profilu na Instagramie dwa dni temu.

„Honey”, głosi podpis, opatrzony dodatkowo emotikonami serca oraz baryłki miodu. Fani w komentarzach zaczęli gratulować aktorce, choć nie zabrakło i mało przychylnych opinii. „Następnym razem nie zapomnij o drabinie”, głosi jeden z nich i nawiązuje w ten sposób do różnicy wzrostu między gwiazdą i jej wybrankiem.

Kim jest Michał Załeski, chłopak Julii Wróblewskiej?

Aktorka oznaczyła profil nowego wybranka, stąd wiemy, że postawny mężczyzna to Michał Załeski, student Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie na kierunku logistyka. Prowadził do tej pory intensywne towarzyskie życie w gronie znajomych i przyjaciół. Nie stroni od imprez, ale spędza także czas z rodziną. Jest miłośnikiem siłowni.

Jego zdjęcia możesz zobaczyć w galerii. Tworzy z Julią Wróblewską dobraną parę?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.