Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa: „Nie ukrywam, że miłość bardzo mi służy

Aktorka szczerze o nowym związku

Olga Figaszewska 2 kwietnia 2019 06:51
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Związek Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego rozpadł się pod koniec ubiegłego roku. A już kilka tygodni temu media zelektryzowała wiadomość, że serce aktorki znów jest zajęte! Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw są parą! W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wokalistka postanowiła skomentować ostatnie doniesienia.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Najpierw media obiegła z kolei wieść, że zakochani spędzają wspólnie wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka. Potem spędzili cudowny czas w Alpach. Oboje umieścili na swoich Instagramach podobne fotografie z górskiej wyprawy. „Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale”, napisała w mediach społecznościowych.

Informację o ich związku potwierdził także ich bliski znajomy w rozmowie z Party. „On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych”, ujawnił kolega muzyka.

Podobno Julia Wieniawa i Baron poznali się przez wspólnych znajomych. Z czasem okazało się, że mają wiele wspólnych pasji i zainteresowań.

W najnowszej rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN, wokalistka potwierdziła, że jest zakochana! „Nie ukrywam, że miłość bardzo mi służy!”, skomentowała swój związek z Baronem.

Niektórzy sugerowali, że para przeszła do kolejnego etapu relacji i postanowili zamieszkać razem. Wszystko za sprawą zdjęć, które kilka dni temu obiegły sieć.

„Bardzo nie lubię komentować prywatności, plotek, tak naprawdę spekulacji. Zdjęcia, na których widać, że wchodzę do mieszkania Barona, widziałam. Trochę się z nich śmiałam. My po prostu razem jechaliśmy na lotnisko. Byliśmy razem w górach, w Alpach ”, dodała.

Muzyka jest ich ogromną pasją i działają na polskim rynku muzycznym. Czy zdecydują się na współpracę?„Nigdy nie mów nigdy. Zobaczymy. Myślę, że byłoby to nawet wskazane”, zakończyła gwiazda.  

Baron potwierdził związek z Julią Wieniawą
Fot. Instagram @alekbaron, @juliawieniawa

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.