O NIEJ SIĘ MÓWI

Tańczy w nocnych klubach, ma utrudniony kontakt z rodziną. Poznaj historię Liubov Miruk

23-latka właśnie wygrała „Projekt Lady 4”

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2019 09:55

Za nami wielkie emocje związane z finałem czwartej już edycji Projektu Lady. O pierwsze miejsce w programie walczyły trzy uczestniczki - Dominika Wiącek, Agata Mielcarz oraz Liubov Miruk. Ostatecznie rywalizację wygrała ta ostatnia. 23-latka pochodząca z Ukrainy, a mieszkająca w Bielsku-Białej, zdążyła już napisać pierwszy post jako dama Projektu Lady.

Podziękowania od Liubov Miruk dla mentorek show TVN

Wczorajszy wieczór Liubob Miruk spędziła w towarzystwie laureatki pierwszej edycji programu Patrycji Wieji oraz swojej koleżanki z 4. edycji – Agaty Mielcarz. Panie oglądały finał Projektu Lady wspólnie, a zaraz po ogłoszonych wynikach Liubov opublikowała na Instagramie wzruszający post. „Chciałabym serdecznie podziękować Pani Irenie, pani Tatianie, pani Małgosi ❤ Za naukę, wsparcie, dobre słowo, za rady, wskazówki, pochwały, ale i słowa krytyki. Dziękujemy, że byłyście z nami przez 12 ciężkich tygodni, w nasze wzloty i upadki. Dzięki Paniom odkryłam, że nauka może być również wspaniałą przygodą. Teraz po projekcie czuje niedosyt, ale kiedyś zawsze coś musi kończyć się, żeby zaczęło się coś nowego. Projekt Lady to jest najlepsze przeżycie w moim życiu, jestem wdzięczna, że to ja dostałam tą szansę i mogę wykorzystać to co najlepsze we mnie”, napisała w nim”.

Kim jest Liubov Miruk? Historia uczestniczki Projektu Lady

Pochodząca z Ukrainy Liubov Miruk na co dzień mieszka w Bielsku-Białej. I choć z wykształcenia jest księgową, to niestety 23-latka nie znalazła pracy w swojej branży. Na życie zarabiała więc dotychczas tańcząc w klubach. Takie zajęcie niestety dołuje Liubov, która często przed programem słyszała, że wygląda wulgarnie i tanio. Przez pracę w dyskotekach rozpadały się także związki uczestniczki programu. 23-latka miała duży problem z akceptacją siebie. Cała rodzina Liubov mieszka na Ukrainie, więc kontakt z Liubov jest bardzo ograniczony. Mama laureatki programu od lat pracuje na całą rodzinę, ponieważ tata ma problem alkoholowy oraz gromadę nieślubnych dzieci.

23-latka najmilej z programu wspomina więc moment, w którym odwiedziła ją mama. „Było mi w programie bardzo ciężko. Najbardziej przez to, że moje życie przed Projektem Lady było zupełnie inne i ciężko mi było się dostosować do tego, co czekało na nas w pałacu. Był taki moment, kiedy przyjechała do mnie mama i powiedziała, że się zmieniłam – wtedy wiedziałam, że pokonam wszystkie słabości”, mówiła Liubov Miruk w Dzień dobry wakacje.

Stawialiście wczoraj właśnie na Liubov? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.