KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i książę William mają przybraną siostrę! Kim jest Laura?

Pojawiła się nawet na ślubie brata z Meghan Markle!

Konrad Szczęsny 9 listopada 2020 08:54

Choć dla znawców i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej nie jest to zaskoczenie, osobom postronnym ta informacja może wydać się co najmniej intrygująca. Książę Harry i książę William mają przybraną siostrę, która i była zresztą na ślubie brata z Meghan Markle! Kim jest Laura i jakie relacje ma z synami Diany i Karola?

Kim jest Laura, przybrana siostra księcia Harry'ego i księcia Williama?

Początkowe skojarzenia, jak można wywnioskować na podstawie komentarzy w serwisach zagranicznych, związane są z domniemanym gorącym romansem Karola, którego córka miałaby być owocem. Nic bardziej mylnego! Laura Lopes, która ma 42 lat, to... córka Camilli Parker Bowles i oficera brytyjskiej armii, Andrew Parkera Bowlesa, z którym księżna Kornwalii była w związku małżeńskim w latach 1973-1995.

Mimo ślubu z księciem Karolem 9 kwietnia 2005 roku, matka ma doskonałe relacje z dwójką dzieci – Laura ma bowiem o trzy lata starszego brata Toma.

Laura Lopes, przybrana siostra księcia Harry'ego i księcia Williama: rodzina, dzieci, zawód

Gdy ukończyła studia z zakresu historii sztuki i marketingu na Oxford Brookes University, Laura imała się różnych prac dorywczych, takich jak pisanie artykułów motoryzacyjnych dla brytyjskiego magazynu czy zarządzanie jedną z londyńskich galerii, by w końcu założyć własną. Natomiast jeśli chodzi o życie osobiste, w 2006 roku poślubiła Harry'ego Lopesa, księgowego, który... pracował także jako model w kampanii bielizny Calvina Kleina. 

W 2008 Laura urodziła córkę Elizę, zaś rok później bliźnięta, Gusa oraz Louisa. Co ciekawe, jej najstarsza latorośl była nawet jedną z druhen na ślubie księcia Williama i księżnej Kate w 2011 roku!

Kim jest brat Laury Lopes, Tom Parker Bowles?

Ma 45 lat. W 2005 roku wziął ślub z redaktorką modowych magazynów, Sarą Buys. W tym samym roku na świat przyszedł ich syn, zaś dwa lata później córka. Co ciekawe, Tom również, podobnie jak siostra, ma na koncie przygodę z dziennikarstwem – pracował w brytyjskim magazynie Tatler. Następnie odkrył w sobie pasję do gotowania i łącząc obie dziedziny, stał się jednym z najbardziej znanych krytyków kulinarnych w Wielkiej Brytanii.

O dzieciach Camilli Parker-Bowles pisały między innymi takie tytuły jak The Sun, Marie Claire UK i Yahoo!, a Style UK nazwał ich nawet „sekretnym rodzeństwem” Williama i Harry'ego! Brytyjskie media informowały m.in., że Laura zaprzyjaźniła się z Meghan Markle. Podobno księżna Sussex do ostatniej chwili wahała się, czy nie uczynić z Laury Lopes jednej ze swoich druhen.

W galerii możesz zobaczyć rodzinne zdjęcia córki Camilli Parker-Bowles.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.