Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Malitowski znów jest zakochany! „Zasługujesz na wszystko…”

Kim jest nowa partnerka tancerza? Zobacz ich zdjęcia

Rafał Kowalski 29 grudnia 2019 11:55
Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Siedemnaście lat spędzonych przez Michała Malitowskiego u boku Joanny Leunis we wrześniu 2019 roku dobiegło końca. Tancerz rozstał się z mamą swojej córeczki, ponieważ, jak wyznał, jego depresja wpłynęła na relację miłosną z partnerką. Niedawno okazało się, że juror Tańca z gwiazdami znów jest zakochany! Kim jest jego nowa partnerka?

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – wspólne zdjęcie

W drugiej połowie mijającego roku Michał Malitowski nie tylko przyznał się do depresji, ale i ogłosił ważne zmiany w swoim życiu osobistym. „Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele.Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej. Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki”, napisał swoim fanom tancerz.

Uważni obserwatorzy profilu gwiazdora zauważyli, że kilka dni temu został on oznaczony na profilu niejakiej Yuliyi Phillips. Mieszkająca w Londynie instruktorka tańca zamieściła na Instagramie zdjęcie ze Świąt, na którym całuje Michała Malitowskiego. „Najlepsza wigilia z moim jedynym”, podpisała fotografię. „Nie jestem fanem miłości wyrażanej na Instagramie, ale ty zasługujesz na wszystko. Kocham Cię kochanie”, odpisał 39-letni tancerz.

Wszystko wskazuje na to, że jego serce znów jest zajęte! I oby tak dalej. Życzymy pięknego 2020 roku pełnego miłości.

Kim jest Julia Yuliya Phillips - ukochana Michała Malitowskiego?

Yuliya Phillips jest tancerką i instruktorką tańca ukraińsko-australijskiego pochodzenia. Jako aktualne miejsce zamieszkania kobieta ma wpisany na swoim profilu Instagramowym Londyn. Julia i Michał według informacji anonimowych źródeł od lat są znajomymi, ale długo nie mieli ze sobą kontaktu. Dopiero, gdy juror Tańca z gwiazdami walczył z depresją, znajoma napisała do niego z kilkoma słowami wsparcia. Między innymi przyznała się, że cierpiała na tę samą chorobę. „Gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili”, powiedział Michał Malitowski w rozmowie z Fleszem.

Zobaczcie romantyczne zdjęcie zakochanych. Prawda, że bardzo do siebie pasują? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Yuliya Phillips (@yuliyaphillips)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Yuliya Phillips (@yuliyaphillips)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Yuliya Phillips (@yuliyaphillips)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.