Kate Middleton, Ivanka Trump, podobne sukienki
Fot. East News/ Instagram @ivankatrump
O TYM JEST GŁOŚNO

Wpadka czy zbieg okoliczności? Kate Middleton i Ivanka Trump w niemal identycznych kreacjach!

Gabriela Czernecka 21 lipca 2017 19:06
Kate Middleton, Ivanka Trump, podobne sukienki
Fot. East News/ Instagram @ivankatrump

Kreacje księżnej Kate w Berlinie znów pod bacznym okiem mediów na całym świecie. Księżna Kate i Ivanka Trump pokazały się w bardzo podobnych sukienkach! Która wygląda lepiej? - To pytanie zadają sobie serwisy internetowe. Okazuje się, że obie panie miały na sobie bardzo podobne sukienki i to w niewielkim odstępie czasu.

Zobacz: Sekret księżnej Kate i księcia Williama wyszedł na jaw! W trakcie wizyty w Polsce mieli tylko jedną zachciankę. Jaką?

Księżna Kate w Berlinie 

Księżna Kate przebywa obecnie w Berlinie. Wraz z mężem, księciem Williamem odbywają oficjalną wizytę w imieniu brytyjskiej rodziny królewskiej. Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Berlinie daje okazję do podziwiania kolejnych modowych wyborów księżnej. Podczas jednego z wieczorów miała na sobie prostą sukienkę w kolorze lawendy od Emilli Wickstead, kolejnego dnia zaprezentowała się w sukience we wzorzystej sukience w odcieniach zieleni, granatu i szarości. Kate Middleton znów zachwyciła kreacjami.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z wizytą w Berlinie. Co będą robić? Oto plan wizyty!

Księżna Kate a Ivanka Trump

Największy rozgłos zyskała jednak jedna kreacja księżnej Kate. Chodzi dokładnie o białą sukienkę z naszytymi żółtymi koronkowymi ornamentami, które przypominamy kwiatowe nadruki. Kate Middleton zdecydowała się na projekt Jenny Packham i wyglądała w nim naprawdę pięknie. Sukienka księżnej Kate wzbudziła sensację, ponieważ zaledwie kilka dni temu w niemal identycznej kreacji zaprezentowała się Ivanka Trump! Ivanka miała na sobie bardzo podobną biało-żółtą sukienkę w kwiatowe ornamenty. Kreacja Ivanki Trump to dzieło Isabel Leli Rose.

Która z pań wyglądała lepiej? Kwestia gustu. Niektórzy twierdzą, że księżna Kate zainspirowała się kreacją Ivanki. Inni, że to Ivanka coraz częściej stylizuje się "na księżną Kate". Jedno jest pewne, obie panie prezentowały się świetnie!

Polecamy: Co mowa ciała Kate i William w Polsce mówi o ich małżeństwie? Czy kryzys w ich związku jest prawdą?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.