Katarzyna Zdanowicz, gwiazda tVN24 odeszła ze stacji
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Zdanowicz pożegnała się ze stacją TVN24. Dlaczego podjęła taką decyzję? 

W jej życiu nadchodzą spore zmiany

Olga Figaszewska 15 października 2021 14:05
Katarzyna Zdanowicz, gwiazda tVN24 odeszła ze stacji
Fot. VIPHOTO/East News

Jedna z najbardziej cenionych polskich dziennikarek. Zawsze profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Katarzyna Zdanowicz po dziewięciu latach pożegnała się ze stacją TVN24. Co sprawiło, że podjęła taką decyzję? Co planuje? O tym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Katarzyna Zdanowicz odeszła z redakcji TVN24

Przed Katarzyną Zdanowicz stoją nowe wyzwania. Pierwsze kroki jako dziennikarka stawiała jeszcze w Solcu Kujawskim. Potem rozwijała swoje umiejętności w Gazecie Wyborczej Bydgoszcz. Po przeprowadzce do stolicy w 2007 roku, związała się z telewizją Polsat, w której odpowiadała za Wydarzenia i była gospodynią Polsat News.

Od 2012 roku była związana ze stacją TVN24, gdzie prowadziła serwisy informacyjne a także magazyn Polska i Świat. W jej życiu przyszedł czas na zmiany. Dziennikarka odeszła ze stacji. W redakcji TVN24 spędziła dziewięć lat, które były dla niej wyjątkowym, rozwijającym okresem. A przez siedem lat była gospodynią Polska i Świat. „Zawsze jest tak, że środowisko pracy tworzą ludzie, a ja wielu moich współpracowników będę bardzo mile wspominać”, mówiła w rozmowie z Plejadą. Jak teraz pokieruje swoją karierą?

Zobacz też: Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Co Katarzyna Zdanowicz mówi o nowych wyzwaniach?

Katarzyna Zdanowicz nie ma jeszcze żadnych sprecyzowanych planów. Dodała jednak, że swój czas zamierza teraz poświęcić rodzinie i skupi się na rozwoju osobistym. „To jest czas dla rodziny i ustalenia sobie priorytetów. To też czas na rozwój osobisty, złapanie pewnej równowagi”, zwierzyła się. Niedawno na rynku pojawiła się jej książka „Zawsze mówi, że wróci”, w której opowiedziała o życiu partnerek polskich himalaistów. 

W rozmowie z Plejadą przyznała, że najbardziej będzie tęsknić za ludźmi. „Za redakcją „Polska i Świat”, bo spędziłam z nimi siedem lat, a to dość spora część mojego życia. To był zespół, który był moją drugą rodziną, spędzaliśmy ze sobą po kilkanaście godzin dziennie - od porannego kolegium aż po sam wieczór. Właściwie spędzałam z nimi więcej czasu niż z moją rodziną w domu”, dodawała.  

Życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz też: Wiemy, kto zastąpi Justynę Pochanke w Faktach! To ceniony przez widzów dziennikarz

Katarzyna Zdanowicz, gwiazda tVN24 odeszła ze stacji
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.