Katarzyna Ptasińska, Tomasz Krupski, ślub aktorki Na wspólnej
Fot. Instagram @katarzyna.ptasinska
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazda „Na wspólnej” wzięła bajkowy ślub! Wśród gości liczne gwiazdy

Zobacz zdjęcia z uroczystości

Konrad Szczęsny 30 czerwca 2020 13:36
Katarzyna Ptasińska, Tomasz Krupski, ślub aktorki Na wspólnej
Fot. Instagram @katarzyna.ptasinska

Ach, cóż to był za ślub! Katarzyna Ptasińska, aktorka „Na wspólnej” i uczestniczka show „Twoja twarz brzmi znajomo”, wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Tomasz Krupski. Na weselu pary bawiła się plejada gwiazd, w tym Ewelina Lisowska oraz Anna Czartoryska-Niemczycka. Zobacz zdjęcia z uroczystości!

Ślub Katarzyny Ptasińskiej: jak wyglądał? Goście

Radosną nowiną aktorka podzieliła się z fanami za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Zamieściła na nim kilka zdjęć, na których pozuje w długiej, białej sukni.

„Stało się! Jestem żoneczką!!!!”, napisała podekscytowana.

Wśród gości na jej ślubie pojawili się m.in. Dawida Czupryński i piosenkarka Ewelina Lisowska.

„To był przepiękny dzień. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Cieszę się, że mogłam być z Wami”, podpisała wzruszona zdjęcie, na którym pozuje z panną młodą.

W podobnym tonie utrzymany był wpis Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, która na uroczystości pojawiła się z mężem, Michałem Niemczyckim. „Love is in the air...”, napisała, odwołując się do znanej piosenki i pozując z ukochanym na tle napisu „miłość”.

Kim jest Katarzyna Ptasińska? Na wspólnej, Twoja twarz brzmi znajomo

Studiowała aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi oraz historię i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związała się natomiast ze stołecznymi teatrami Kamienica oraz Capitol.

Szerszej publiczności dała się poznać jako Beata Wroniec w serialu TVN „Na wspólnej”. To on przyniósł jej rozpoznawalność i popularność. Widzowie kojarzyć ją mogą również  z telenoweli „M jak miłość”. Zagrała w niej Alę Kozłowską.

Z kolei jesienią 2019 roku stanęła w szranki z innymi uczestnikami i wzięła udział w 12. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego od sześciu lat przez telewizję Polsat. Zajęła w nim siódme miejsce.

Katarzyna Ptasińska występowała również na deskach Teatru Variete w Krakowie w takich musicalach, jak „Legalna blondynka” (w głównych rolach Barbara Kurdej-Szatan oraz Natasza Urbańska) oraz „Chicago”. 

„Pasjonuje ją biologia i medycyna, szczególnie neurologia. W wolnym czasie uwielbia czytać naukowe książki o funkcjonowaniu mózgu. Interesuje się także modą. Lubi aktywnie spędzać czas, a jej hobby to podróże, długie spacery, rower, badminton oraz taniec”, relacjonuje Milena Majek w serwisie Plejada.

Katarzyna Ptasińska: życie prywatne, mąż Tomasz Krupski

Kim jest ukochany Katarzyny Ptasińskiej? To Tomasz Krupski, zastępca burmistrza Grodziska Mazowieckiego.  Ma sześcioro rodzeństwa, czterech braci i dwie siostry. Jego rodzina 10 lat temu przeżyła osobistą tragedią. Ojciec ukochanego aktorki, Janusz Krupski, zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem... 

Państwu młodym składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!  

Tak wyglądał ślub Katarzyny Ptasińskiej i Tomasza Krupskiego:

Bawiła się na nim m.in. Ewelina Lisowska:

Zdjęcia na swoim profilu na Instagramie zamieściła również Anna Czartoryska-Niemczycka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is in the air... @michcioman @kasiaptasiaptasinska #tomaszkrupski #achcotobyłzaślub

Post udostępniony przez Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.