Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Nosowska wzięła cichy ślub po 17 latach związku!

Artystka pokazała zdjęcie obrączki

Konrad Szczęsny 26 listopada 2018 22:14
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska wzięła ślub! Artystka i wokalistka grupy Hey podzieliła się tą informacją z fanami i mediami za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie obrączki na swoim palcu. "Po 17 latach, po przejściach", podpisała je. Długoletnim partnerem wokalistki jest 46-letni gitarzysta, również członek zawieszonej w zeszłym roku formacji Hey, Paweł Krawczyk.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk wzięli ślub. Zdjęcie obrączek pary

To zaskakująca wiadomość. Mimo że para jest ze sobą od 2001 roku, niewiele było wiadomo na temat łączącej ich relacji. Katarzyna Nosowska sporadycznie wypowiadała się na temat związku z Pawłem Krawczykiem. Zmieniło się to w ostatnich miesiącach za sprawą promocji książki "A ja żem jej powiedziała" i płyty "Basta" w mediach.

Mimo wszystko wiadomość o cichym ślubie pary jest ogromnym zaskoczeniem dla ich fanów oraz mediów. Wokalistka grupy Hey o uroczystości, która odbyła się w tajemnicy, poinformowała za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie połyskującej na swoim palcu obrączki. "Po 17 latach, po przejściach", czytamy pod nim. 

Jak podaje jeden z serwisów, uroczystość odbyła się w Las Vegas i uczestniczyli w niej jedynie państwo młodzi oraz syn Katarzyny Nosowskiej z poprzedniego związku, Mikołaj. 

"To była spontaniczna decyzja. Do Las Vegas polecieli tylko we trójkę, razem z synem. Po ceremonii wszyscy pojechali na urlop do Los Angeles", twierdzi informatorka Pudelka.pl.

Gratulacje młodej parze złożyli już m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Łukasz Jemioł.

Katarzyna Nosowska o związku z Pawłem Krawczykiem. Mąż gwiazdy jest alkoholikiem

Na bardzo intymne wyznanie dotyczące relacji z Pawłem Krawczykiem Katarzyna Nosowska zdecydowała się najpierw w wywiadzie z miesięcznikiem Uroda Życia w czerwcu tego roku, zaś teraz powróciła do tego tematu w rozmowie z magazynem Pani. Artystka ujawniła, że jej partner jest alkoholikiem i jeszcze niedawno ich związek wisiał na włosku.

"Trudno jest patrzeć, jak upada ktoś bliski. Jednak w przypadku uzależnienia rację bytu ma tylko i wyłącznie twarda miłość. Ja miałam to szczęście, że w najgorszym momencie dane mi było spotkać psycholog Ewę Woydyłło, która powiedziała: "Zajmij się sobą, bo alkoholik jest uzależniony od substancji, a osoba współuzależniona od alkoholika". To był przełom. Zrozumiałam, że choroba partnera nie jest moją winą ani odpowiedzialnością i że tylko on sam może coś zrobić ze swoim życiem. Ja wiem jedynie, że nie chcę być z kimś, kto pije", wyjawiła.

Dojście do tych wniosków doprowadziło do przełomu w ich relacji. 

"Podjęłam decyzję: jeżeli on postanowi walczyć o samego siebie, będę go wspierać, bo łączy nas wiele i kocham go, ale jeśli stwierdzi, że wybiera stary schemat, to ja mówię: żegnam. Ostatecznie i nieodwołalnie. Daje się jedną szansę, nie więcej", zadeklarowała.

Mąż gwiazdy, Paweł Krawczyk, nie zawiódł ukochanej i przewartościował swoje życie. Jest abstynentem od roku.

"Miałam szczęście zobaczyć jak mój partner wzrasta. Obserwuję jego przemianę z podziwem, z bliska", zwierzyła się wyraźnie wzruszona Katarzyna Nosowska.

Jednak zmiany, które zaszły w ich relacji, miały brzemienne skutki. Artystka wyjawiła, że nie obawia się już rozstania i utraty ukochanego.

"Teraz już nie buduję swojego świata na związku. Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem, mogę nawet powiedzieć, że jestem szczęśliwa, ale wiem, że to moje szczęście nie skończy się wraz z końcem relacji. Zyskałam pewność, że przetrwałabym rozstanie", zapewniła.

Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po 17 latach, po przejściach..

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)  

Tak wygląda Paweł Krawczyk, mąż Katarzyny Nosowskiej i gitarzysta zespołu Hey

Paweł Krawczyk, mąż Katarzyny Nosowskiej, gitarzysta zespołu Hey
Fot. Adam Burakowski/REPORTER
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?