Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Nosowska po raz pierwszy skomentowała swój ślub!

Artystka zrobiła to w niepowtarzalnym stylu!

Konrad Szczęsny 29 listopada 2018 08:46
Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016 	Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wiadomość o ślubie Katarzyny Nosowskiej i Pawła Krawczyka obiegła media w poniedziałek 26 listopada. Para pobrała się spontanicznie w Las Vegas po 17 latach związku. Towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Wpływ na tę decyzję miało m.in. to, że wybranek artystki przeszedł trudną walkę z chorobą alkoholową, ona zaś spojrzała na życie i tę relację z zupełnie innej perspektywy. Teraz wokalistka Heya po raz pierwszy skomentowała medialne doniesienia!

Katarzyna Nosowska o ślubie z Pawłem Krawczykiem

Co oczywiste, Katarzyna Nosowska odniosła się do informacji o swoim ślubie za pośrednictwem... Instagrama, który przyniósł jej niebywałą popularność w ciągu ostatniego roku. Artystka nagrała krótkie filmiki, w których skomentowała medialny zgiełk. Jednocześnie dała do zrozumienia, że zmieniła nazwisko na nazwisko męża.

„A jam żem jej powiedziała: Kaśka, przepraszam, stara Krawczykowo, rozumiem twoją decyzję. Wszak kobieta po ślubie może się wreszcie na luzie roztyć. Szanuję to”, podkreśliła na nagraniu.

Dodała, że świadkami na ślubie byli synowie pary z poprzednich związków: Mikołaj oraz Maksymilian.

„Pytacie w listach o przenoszenie przez próg… Świadkowali nam synowie”, zdradziła gwiazda.

Związek Katarzyny Nosowskiej i Pawła Krawczyka

Są ze sobą od 17 lat. Połączyła ich formacja Hey: ona jest w niej wokalistką, on gitarzystą. Ich relacja nie należała do najłatwiejszych, głównie za sprawą choroby alkoholowej 46-letniego Pawła Krawczyka. Artystka opowiedziała o tym ostatnio w wywiadzie dla magazynu Pani.

„Podjęłam decyzję: jeżeli on postanowi walczyć o samego siebie, będę go wspierać, bo łączy nas wiele i kocham go, ale jeśli stwierdzi, że wybiera stary schemat, to ja mówię: żegnam. Ostatecznie i nieodwołalnie. Daje się jedną szansę, nie więcej", zadeklarowała.

Mąż stanął na wysokości zadania i poszedł na terapię, dzięki której dziś są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem.

„Miałam szczęście zobaczyć jak mój partner wzrasta. Obserwuję jego przemianę z podziwem, z bliska", zwierzyła się wyraźnie wzruszona Katarzyna Nosowska  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ot i cała tajemnica..

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie w listach o przenoszenie przez próg...świadkowali nam synowie:)

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.