Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O NICH JEST GŁOŚNO

Katarzyna Nosowska jest poruszona postawą Małgorzaty Rozenek-Majdan

Czy to nowa przyjaźń w show-biznesie?

Redakcja VIVA! 11 października 2019 16:25
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Świat show-biznesu rządzi się własnymi prawami. Podobno na próżno szukać w nim prawdziwych przyjaźni czy znajomości, a tym bardziej bezinteresownych gestów. Czy na pewno? Są wyjątki. Katarzyna Nosowska poruszona działalnością i szczerością Małgorzaty Rozenek-Majdan, zdecydowała się napisać do niej prywatną wiadomość.  O czym rozmawiały?

Katarzyna Nosowska o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Katarzyna Nosowska udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Jastrząb Post. W rozmowie z dziennikarką przyznała, że próbuje doszukiwać się wszędzie pozytywów i nie skupia się na negatywnych aspektach. Dlatego kiedy zauważa coś, co wywołuje u niej pozytywne uczucia - reaguje. Tak było po obejrzeniu odcinka programu Magdy Mołek, która rozmawiała z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wokalistę zachwyciła szczerość z jaką gwiazda TVN opowiadała na pytania dziennikarki. Prowadząca Projekt Lady nie boi się tematów tabu.

„Kiedy człowiek zacznie się zajmować sobą, to przestaje odczuwać potrzebę wypowiadania się na wszystkie możliwe tematy. Czasami sobie oglądam ludzi na instagramie, podoba mi się to. Kiedy ktoś sprawia, że robi mi się ciepło przy sercu, to mówię o tym tej osobie. Np. ostatnio napisałam do pani Małgorzaty Rozenek, ponieważ widziałam wywiad z nią, Magdy Mołek i bardzo czułam się cudownie, słuchając jej. Był to wspaniały czas, który spędziłam z tymi dwiema Paniami, które ze sobą rozmawiają. I pomyślałam, że nie zachowam tej wiedzy dla siebie, tylko podziękuję jej za to, ponieważ ona mówiąc o swoim życiu szczerze, dała mi taki moment, że pomyślałam sobie, że bardzo jej dziękuję”, zdradziła.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała Katarzynie Nosowskiej krótko, ale bardzo życzliwie.

„I uważam, że to jest tzw. dobro między ludźmi. Jeżeli chcemy powiedzieć komuś coś miłego, podziękować, to brzmi banalnie, ale dlaczego to zachowywać dla siebie. Czemu nie powiedzieć komuś dziękuje za to, że sprawił Ci sekundę, albo 5-10 minut radości.

I to robi więcej dobrego dla świata niż bez przerwy autorytatywne wypowiadania się na temat tego, co nam się w tej rzeczywistości nie podoba. Zawsze możemy zobaczyć w rzeczywistości to, co jest nieciekawe, bo nasze oczy zamulone takim podejściem pokazują nam to, co jest nieciekawe. A ja teraz zajmuje się wyłapywaniem tego, co mnie otacza i za co mogę być wdzięczna. Bo to jest. To nigdy nie zniknęło”, dodała w rozmowie z JastrząbPost. 

horoskop
Fot. MATERIAŁY PRASOWE

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.