Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Nosowska została królową Instagrama! W krótkich filmikach rozprawia się z show-biznesem, swoją wagą i...

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2017 12:00
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska

Katarzyna Nosowska do tej pory unikała show-biznesu jak ognia. Zamiast próżnego bywania na ściankach, poświęcała się komponowaniu kolejnych utworów i pisaniu tekstów. Zmieniło się to jakiś czas temu, gdy odkryła urok Instagrama i... zaczęła nagrywać krótkie filmiki, które taguje zawsze #ajazemjejpowiedziala. Odnosi się w nich zarówno do koleżanek z branży, jak i własnej osoby (wyśmiewa m.in. swoją wagę). Każde kolejne krótkie wideo staje się hitem sieci, internauci są zachwyceni poczuciem humoru artystki i nazywają ją mistrzynią wysublimowanego żartu. Dlaczego? Musicie tego posłuchać! 

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła długo skrywany sekret! Jaki? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Katarzyna Nosowska o wieku i dowodzie Małgorzaty Rozenek-Majdan

 

Wydawało się, że tak drażliwy temat jak wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan nie będzie poruszany przez wokalistkę Hey. Nic bardziej mylnego! W krótkim wideo w zabawny sposób skomentowała całe medialne zamieszanie dotyczące metryki niegdysiejszej Perfekcyjnej Pani Domu.

 

"A ja żem jej powiedziała: Kaśka, nawet gdybyś od Małgorzaty Rozenek odkupiła jej najstarszy dowód osobisty i tak byłabyś młodsza niż teraz", mówi w krótki wideo.

 

 

Zazdrość w czystej formie.. #ajazemjejpowiedziala @m_rozenek #malgorzatarozenek

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

 

Polecamy też: Sekret diety Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda nie je… EKSKLUZYWNE WIDEO

 

Katarzyna Nosowska o Edycie Górniak i jej życiu w Stanach

 

Jednej z najnowszych filmik to z kolei komentarz dotyczący... życia Edyty Górniak w Los Angeles! 

 

"A ja żem jej powiedziała: Kaśka, to, że Edyta Górniak odpowiedziała Ci kiedyś "cześć" nie oznacza, że masz koleżankę w Los Angeles".

 

Polecamy też: Dlaczego Edyta Górniak z synem korzystała z pomocy policji i ukrywała się pod kocami? [WIDEO]

 

Katarzyna Nosowska o występach na dużych scenach

 

Kilkusekundowe filmiki dotyczą również tematyki występów scenicznych. W jednym z nich Katarzyna Nosowska odnosi się do swojego wyglądu.

 

"A ja żem jej powiedziała: Kaśka, jesienna trasa w ogromnych halach to świetny pomysł! Na dużej scenie będziesz wyglądała na osobę drobną. Problemem są szczupli goście. Może niech nie podchodzą zbyt blisko?"

 

Polecamy też: Niewiarygodna dieta Adele. Wokalistka nie odmawiała sobie zbyt wielu rzeczy, a schudła 20 kilogramów! Jak?

 

Katarzyna Nosowska o Kardashiankach

 

W żartobliwy sposób odniosła się również do tematu... wagi i pupy Kim Kardashian!

 

 "A ja żem jej powiedziała: Kaśka, zawsze możesz tłuszcz z drugiej brody pchnąć operacyjnie niżej, do zadka, kupić białe kanapy, kazać ojcu zmienić płeć i żyć jak Kardashianki!"

 

 

#ajazemjejpowiedziala #kardashians #nosowska

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

 

Artystce serdecznie gratulujemy poczucia humoru i stworzenia coraz bardziej popularnego autorskiego cyklu! Nie ukrywamy, że czekamy na więcej :).

 

Polecamy też: Tych pięć sióstr nie miało przed światem tajemnic. Dlaczego Kardashianki zawładnęły show-biznesem?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.