Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Katarzyna Dowbor wraca do TVP i zostanie nową prowadzącą Pytanie na śniadanie?

Fani są zachwyceni

Olga Figaszewska 22 stycznia 2024 11:15
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

To prawdziwa niespodzianka dla fanów dziennikarki. Katarzyna Dowbor zostanie nową prowadzącą Pytania na śniadanie? W ostatnim czasie poranne show przechodzi prawdziwą rewolucję. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, jeszcze w styczniu widzowie będą mogli podziwiać na ekranie Katarzynę Dowbor. 

Katarzyna Dowbor wraca do Telewizji Polskiej?

Od lat związana jest z telewizją. Widzowie cenią jej profesjonalizm, doświadczenie, a przede wszystkim dobre serce.  Katarzyna Dowbor współpracowała z Telewizją Polską od 1983 do  maja  2013 roku. W TVP prowadziła m.in. Alchemię zdrowia i urody, Apetyt na zdrowie, Ogrodową Dowborową oraz Pytanie na śniadanie. Następnie przez dziesięć lat była prowadzącą Nasz Nowy Dom. W 2023 roku stacja Polsat zakończyła współpracę z dziennikarką, co wywołało ogromne poruszenie wśród wiernych fanów gwiazdy. Katarzyna Dowbor nie zniknęła z ekranu. Rozpoczęła nową przygodę i postawiła na kolejne wyzwania. Pojawiła się w programie „Dowborowa od nowa”, który w marcu zostanie wyemitowany na Canal+ Domo.

Gdy niedawno sieć obiegła wieść o  tym, że Katarzyna Dowbor prawdopodobnie dołączy do ekipy Pytanie na śniadanie, fani dziennikarki nie kryli radości. Program w ostatnim czasie przechodzi prawdziwą rewolucję. Do formatu dołączają nowe gwiazdy. Debiut mają za sobą Robert Stockinger i Joanna Górska.

Czytaj też: Maria Dowbor-Baczyńska znów zakochana? Córka prezenterki podzieliła się zdjęciami z bajecznego Wiednia! 

Czy Katarzyna Dowbor zostanie prowadzącą Pytanie na śniadanie? Jej komentarz mówi wszystko

Według medialnych doniesień, do grona prowadzących Pytanie na śniadanie dołączy Katarzyna Dowbor. „To ma być wielki powrót gwiazdy do TVP. Katarzyna Dowbor zawsze robiła programy z misją i jak nikt inny pasuje do telewizji publicznej”, donosi portal Świat Gwiazd. Z wieści przekazanych przez informatora serwisu wynika, że widzowie zobaczą dziennikarkę na ekranie już lada dzień. „Umowa z panią Kasia jest w ostatniej fazie negocjacji, ale na 99 procent to ją zobaczymy w nowej parze 27 stycznia”, dodano. Nowa szefowa Pytania na śniadanie stawia na doświadczenie i umiejętności. Katarzyna Dowbor ma wszystko! „W tym tygodniu Katarzyna Dowbor podpisuje swój kontrakt i jeszcze w tym miesiącu ma pojawić się na wizji. Stacji bardzo zależało na jej zatrudnieniu, bo to doskonały powrót do przeszłości, który pokazuje, że w telewizji mogą być osoby w różnym wieku”, tłumaczył z kolei informator Plotka.

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, kolejna para prowadzących zostanie przedstawiona widzom już 27 stycznia. Czy wśród nich będzie Katarzyna Dowbor?  

Czytaj też: Krystyna Loska i Bogumiła Wander - dwie piękne prezenterki, królowe telewizji. Przyjaciółki czy rywalki?

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. . IZA GRZYBOWSKA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.