Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek pokazała się pierwszy raz od rozstania z mężem!

„Dziękuję, że jesteście tutaj ze mną”, oznajmiła aktorka

Damian Brillowski 14 marca 2022 11:10
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

W piątek świat mediów obiegła elektryzująca wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Małżeństwo, które było ze sobą przez 17 lat, postanowiło zakończyć relację. Od tego momentu aktorka zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz jednak powróciła. Właśnie opublikowała nowe nagranie, na którym podziękowała fanom za ich obecność. Padły wzruszające słowa.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się 

11 marca 2022 roku Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem opublikowali w mediach społecznościowych informację, że ich małżeństwo dobiegło końca. Para rozstała się po 17 latach - małżeństwem pozostawali 14 lat. W tym czasie doczekali się dwójki uroczych dzieci: syna Adama (urodzonego w 2009 roku) i córki Heleny (urodzonej w 2013 roku). 

Informacja o rozstaniu małżonków była ogromnym zaskoczeniem zarówno dla ich fanów, jak i pozostałych gwiazd. Nic nie wskazywało bowiem, że tę parę trapi jakiś kryzys. Tym bardziej, że jeszcze niedawno wypoczywali na wspólnych wakacjach, gdzie oboje tryskali pozytywną energią. 

W oświadczeniu małżonkowie poprosili media i fanów o uszanowanie ich prywatności ze względu na dobro dzieci. Zaznaczyli też, że nie będą więcej komentować swojej decyzji o rozstaniu. „Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować”, napisali małżonkowie w oświadczeniu.

Czytaj także: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka rozwód. Jak się poznali? Oto historia ich miłości!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019 rok

Katarzyna Cichopek pokazała się pierwszy raz od rozstania z mężem 

Po trzech dniach od ogłoszenia rozstania z mężem, Katarzyna Cichopek zabrała głos. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała krótki filmik, w którym podziękowała swoim obserwatorom za ich obecność i wsparcie. 

„Dzień dobry kochani, wracam do was, dziękuję, że jesteście tutaj ze mną”, napisała aktorka na Instagramie.

Jednocześnie zaznaczyła, że aktualnie przebywa na planie serialu „M jak miłość”, gdzie w towarzystwie Anny Muchy będą dziś nagrywać scenę treningu. 

„Dzisiaj zabieram was na plan serialu „M jak miłość”. Dzisiaj mamy takie nietypowe sceny, będziemy ćwiczyć”, oznajmiła z uśmiechem na twarzy Katarzyna Cichopek. Jak widać, mimo rozstania z mężem aktorka nie traci pozytywnej energii. 

Życzymy Katarzynie Cichopek i Marcinowi Hakielowi wszystkiego dobrego.  

Czytaj także: Nowa fryzura, weekend z dziećmi. Tak wygląda życie Marcina Hakiela po rozstaniu

Katarzyna Cichopek, plan m jak miłość, 14.03.2022 rok
Fot. instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek, plan m jak miłość, 14.03.2022 rok
Fot. instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość", 14.03.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.