O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonali kryzysy w małżeństwie. Kluczem okazało się...

To o czym wiele par zapomina

Rafał Kowalski 1 marca 2021 14:56

Piętnaście lat związku i dwanaście małżeństwa. Tak długi miłosny staż mają na koncie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy poznali się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami. Para doczekała się dwójki dzieci, wypracowała harmonijną relację i przeszła przez wiele trudności. Choć o tym ostatnim mówi się zazwyczaj w mediach niewiele, para opowiedziała o tym, jaki ma sposób na rozwiązywanie konfliktów.

Sekret związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Nie ma chyba związku, który przez kilkanaście lat bycia razem nie miałby gorszych tygodni czy miesięcy. Dokładnie tak samo było w przypadku jednej z ulubionych par publiczności. „Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy”, opowiadała kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek w Fakcie i wyjawiła sekret, o którym wiele par zapomina. Co jest najważniejsze? „Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć”, dopowiedziała gwiazda podkreślając, że przede wszystkim z mężem wciąż się bardzo lubią.

Tancerka, gwiazda M jak miłość i Pytania na śniadanie przyznała, że między nią a Marcinem Hakielem nie ma zazdrości zawodowej. Jest współpraca. Przed kamerami i w domu. „Nie ma rzeczy, które robię tylko ja albo które robi tylko Marcin. Dzielimy się obowiązkami, Jeśli któreś z nas ma więcej pracy, wtedy ta druga osoba bierze na siebie więcej zadań domowych. Jesteśmy wierni zasadzie, że „co dwie głowy, to nie jedna”, dlatego razem możemy wszystko. Stworzyliśmy wspaniałą rodzinę, za którą czujemy się odpowiedzialni, chcemy dać dzieciom ciepły, kochający dom”, tłumaczyła w Fakcie aktorka.

Pary z najdłuższym stażem: Katarzyna Cichopek 
i Marcin Hakiel
Fot. Olga Majrowska

Pandemia zmieniła codzienność Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Dla wielu związków czas izolacji związany z COVID-19 był trudnym wyzwaniem. Ciągła monotonia i rozdrażnienie najmniejszymi rzeczami powodowało wiele spięć. Jak poradzili sobie z nimi ulubieńcy internautów? „Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery”, mówiła o prostych, acz potrzebnych zmianach Katarzyna Cichopek w rozmowie z magazynem Świat&Ludzie. Przypomniała też, że kluczem jest komunikacja. „Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru”, wyznała w gazecie gwiazda TVP.

Lubicie tę parę? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.