Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży! Wspaniałe wieści potwierdziła bliska jej osoba

Córka byłego premiera spodziewa się dziecka

Konrad Szczęsny 31 maja 2021 15:46
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Jej najbliższa rodzina wprost nie posiada się ze szczęścia! Kasia Tusk, córka byłego premiera, jest w ciąży. Niebawem na świecie pojawi się drugie dziecko blogerki oraz jej męża, Stanisława Cudnego. Informację potwierdziła w mediach... teściowa fotografki.

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży! Wygadała się jej teściowa

Czytaj także: Katarzyna Tusk na pięknych zdjęciach z córeczką i mężem. Już dawno nie pokazała tak wiele!

Od jakiegoś czasu na łamach mediów trwały spekulacje, że Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny spodziewają się drugiego dziecka. Wskazywać na to miały jej luźne stylizacje, brak zdjęć, na których pokazywałaby sylwetkę w pełnej krasie oraz książeczka „Siostrzyczka”, którą czytała swojej córeczce i którą fani zauważyli przy okazji jednego z wpisów na blogu. Traktuje ona o przygotowywaniu malców na przyjście na świat rodzeństwa.

To uruchomiło falę spekulacji. Teraz radosną nowinę potwierdziła teściowa Kasi Tusk!

„Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, zdradziła na łamach „Super Expressu” Anna Lutomska, teściowa blogerki.

Potwierdzeniem są również zdjęcia, opublikowane na łamach tabloidu. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Czytaj także: Kasia Tusk pierwszy raz o ciąży. „Nasz największy projekt”

Kasia Tusk: pierwsza córka

Pierwsza ciąża Kasi Tusk była skrzętnie ukrywana przed światem przez długi czas. Blogerka potwierdziła ją dopiero w dniu swoich urodzin, w październiku 2018 roku. Była wówczas w szóstym miesiącu. Maleństwo przyszło na świat trzy miesiące później, 28. stycznia 2019 roku. Dumni rodzice nadali dziewczynce imię Lilianna. 

Pociecha pary co jakiś czas pojawia się na fotografiach publikowanych przez sławną mamę w sieci. Nigdy jednak Kasia Tusk nie zdecydowała się zaprezentować światu jej twarzy. Wszystko dlatego, że córka byłego premiera niechętnie dzieli się ze światem szczegółami z życia prywatnego. Bardzo rzadko zabiera na ten temat głos w wywiadach oraz w mediach społecznościowych...  

Czytaj także: Kasia Tusk w szczerym wyznaniu: „Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko. Wreszcie mam ich przy sobie”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?