Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency
POŻEGNANIE

Karolina Szostak w żałobie. Poinformowała o nagłej śmierci bliskiego przyjaciela

„Zobaczyłam karetkę i policję chwilę później dowiedziałam się najgorszego”

Konrad Szczęsny 9 maja 2021 10:04
Karolina Szostak, Viva! 5/2021
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

To dla niej bolesny cios... Karolina Szostak poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci bliskiego przyjaciela. Nie żyje Krzysztof Kuligowski, który pracował z dziennikarką przez ponad dwie dekady. Jego odejścia nie spodziewał się nikt...

Nie żyje Krzysztof Kuligowski, pracownik Polsatu. Tak żegna go Karolina Szostak

Znali się, odkąd 45-latka rozpoczęła swoją karierę w mediach. To on wspierał ją i służył radą. Miał 64 lata, zaś przez 27 pracował jako operator dźwięku w telewizji Polsat. Krzysztof Kuligowski zmarł nagle. Wieloletni pracownik Polsatu odszedł w piątek rano wśród przyjaciół, w miejscu pracy. W chwili, gdy wiele osób rozpoczynało dzień i przygotowywało się do wykonywania obowiązków, pod budynek stacji podjechała karetka oraz policja. Szybko wyszło na jaw, że uwielbiany operator dźwięku nie żyje...

Emocjonalny, niezwykły wpis w mediach społecznościowych zamieściła Karolina Szostak. Dziennikarka nie może uwierzyć w to, co się stało. Podkreśliła, że Krzysztofa Kuligowskiego znała od chwili, w której rozpoczęła się jej przygoda z telewizją Polsat.

„Przyjaciel, kolega, wsparcie od moich pierwszych dni 25 lat temu w Polsacie razem z Robert Szegda tworzyli dream team, z którym przemierzałam Polskę, zawsze będziesz z nami Krzysztof Kuligowski, 7.05 przyjechałam przed 9 rano do pracy, zobaczyłam karetkę i policję chwile później dowiedziałam się najgorszego dołączyłeś do Marka Koberta i Wojtka Kulisza, którzy od pierwszych dni byli ze mną, zawsze chętni do pomocy i wsparcia dla żółtodzioba zawsze i na zawsze w moim takich trzech jak nas czterech trudno sobie wymarzyć! Operator, dźwiękowiec i kierowca wozu satelitarnego vel Prezes. Przez lata Razem tysiące kilometrów”, podkreśliła. 

Czytaj także: Karolina Szostak: „Wyeliminowałam wszystkie toksyczne osoby ze swojego otoczenia” 

Telewizja Polsat o śmierci Krzysztofa Kuligowskiego  

Również przedstawiciele stacji wystosowali specjalny komunikat, w którym pożegnali mężczyznę.

„Krzysiek pracował z nami w Polsacie prawie od początku istnienia stacji, bo aż od 27 lat. Był prawdziwym profesjonalistą, fantastycznym, życzliwym kolegą, z wielkim poczuciem humoru. Odszedł zbyt wcześnie. Miał tylko 64 lata. Żegnaj Krzyśku, będziemy o Tobie pamiętać”, poinformowano na antenie Polsat News.

Krzysztof Kuligowski pracował m.in. przy realizacji programów informacyjnych i publicystycznych w tej stacji.

Zarówno pod wpisem telewizji Polsat, jak i tym zamieszczonym przez Karolinę Szostak, internauci składają najbliższym mężczyzny wyrazy współczucia.

„Odpoczywaj. Parę wyjazdów razem przeżyliśmy. R.I.P.”, napisał Mateusz Borek. „Trudno uwierzyć – po Marku Kobercie i Wojtku Kuliszu ostatni z ekipy z którą pracowałem na początku Polsatu…”, zwierzył się Krzysztof Panek. „Straszny czas …. Odpoczywaj w pokoju gdziekolwiek jesteś”, „Żegnaj Krzysiu”, czytamy.

My również składamy najbliższym zmarłego wyrazy współczucia...  

Czytaj także: Karolina Szostak o miłości: „Kiedy do głosu dochodzi serce, mądrość nie ma znaczenia”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.