Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Katarzynę Skrzynecką. Nie przebiera w słowach

"Ona ma jakiś problem ze mną. Osobisty", wyznała dziennikarka

Dorota Falkowska 2 kwietnia 2023 14:53
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

W jednym z wywiadów Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się na temat Karoliny Korwin Piotrowskiej jako osoby, która jej "zapadła bardzo źle w pamięć". Aktorka odniosła się tutaj do czasów, w których dziennikarka współprowadziła "Magiel towarzyski", jeden z pierwszych programów o tematyce show-biznesowej w telewizji i w swoich komentarzach nie gryzła się w język. Karolina Korwin Piotrowska udzieliła ostatnio wywiadu, w którym odniosła się do słów Katarzyny Skrzyneckiej na swój temat i ostro skrytykowała jej karierę. 

Katarzyna Skrzynecka o Karolinie Korwin Piotrowskiej 

Karolina Korwin Piotrowska wraz z Tomaszem Kinem w stacji TVN Style prowadzili program "Magiel towarzyski". Wieloma nieprzychylnymi komentarzami niejednej gwieździe dziennikarka zaszła za skórę. Wśród takich osób znalazła się Katarzyna Skrzynecka. 

"Myślę, że to osoba, która nie tylko mnie, Katarzynie Dowbor czy Piotrowi Gąsowskiemu zapadła bardzo źle w pamięć. Pani Karolina jest osobą, która wiele lat żyła z hejtu, zarabiała pieniądze z artykułów i programów, w których obśmiewała ludzi, obrażała ich i ubliżała im. Nie ma takich pieniędzy w życiu, za które zgodziłabym się wykonywać takie zadania zawodowe, na które zdecydowała się pani Karolina, bo uważam, że jest to upadek jakiejkolwiek dobroci, moralności ludzkiej, etyki zawodowe" — mówiła przed rokiem Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z "Faktem". Do tych słów Karolina Korwin Piotrowska  odniosła się ostatnio w podcaście Pudelka. 

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski — nierozłączni w pracy i prywatnie! Tak mówili o swojej przyjaźni…

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Katarzynę Skrzynecką. Nie przebiera w słowach
Fot. Gałązka/AKPA

Odpowiedź Karoliny Korwin Piotrowskiej na słowa Katarzyny Skrzyneckiej

W najnowszym wywiadzie dla Pudelka Karolina Korwin Piotrowska została zapytana o ową nieprzychylną wypowiedź aktorki na swój temat. Dziennikarka odparła, że nie przejmuje się tą opinią, po czym rozwinęła swoją wypowiedź o kilka krytycznych uwag. 

"Nie interesują mnie opinie Kasi Skrzyneckiej na żaden temat. Uważam, że ona ma jakiś problem ze mną. Osobisty. Nie wiem, z czego to wynika. Nie chcę za bardzo tego dotykać, ale my nawet zajmowaliśmy się tym w TVN, co ona do mnie ma i co ona ma do tego programu, bo myśmy o niej nie mówili przez ponad połowę odcinków istnienia programu".

W dalszej części wypowiedzi Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała przebieg kariery aktorki. 

"Rzeczywiście była przez jakiś czas królową pasztetów, patrzyliśmy na dość żenujące wywiady z jednym, drugim narzeczonym i na bardzo duży ekshibicjonizm medialny. Wtedy to było w druku i tego było naprawdę bardzo dużo i patrzyliśmy na to ze zdziwieniem, bo to potencjalnie bardzo dobra aktorka, którą ja widziałam w "Chicago" notabene, a marnuje swój talent gdzieś po bokach, ale rozumiem, że trzeba opłacać rachunki. Ona w ogóle nie zauważyła tego, że w pewnym momencie byliśmy pozytywnie zaskoczeni tym, co ona robi, że to idzie w dobrą stronę" - przyznała.

Dziennikarka skomentowała, że Katarzyna Skrzynecka owego czasu nie miała hamulców. "Mnie jej zdanie nie interesuje, bo ja nie przyszłam do show-biznesu w poszukiwaniu przyjaźni. (...) To, że ona o mnie gada od iluś lat, a ja o niej w ogóle, to jest dla mnie dziwne, ale to jest jej problem, a nie mój", skwitowała dziennikarka.   

Czytaj również: Straciła dla niego głowę, zamiast ślubu był miłosny zawód. Historia Katarzyny Skrzyneckiej i Ferida Lakhdara

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała Katarzynę Skrzynecką. Nie przebiera w słowach
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.