Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! lipiec 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Karolina Ferenstein-Kraśko wycofała się z show-biznesu. Jak dziś wygląda jej życie?

„Moje wartości w życiu wyglądają trochę inaczej”, wyznała żona Piotra Kraśki

Dorota Falkowska 19 maja 2022 10:02
Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! lipiec 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Karolina Ferentein-Kraśko nieustannie dzieli czas między rodzinę – męża, troje dzieci a pracę. Od 2008 roku jest żoną Piotra Kraśki, znanego prezentera telewizyjnego. Od tego czasu małżeństwo pojawiało się od czasu do czasu wspólnie na branżowych imprezach. W 2018 roku Karolina Ferenstein-Kraśko została jedną z uczestniczek słynnego show "Agent" i na fali popularności zaczęła bywać "na salonach" znacznie częściej. Jednak dzisiaj wybranka dziennikarza przyznaje, że to nie do końca jej świat. 

Karolina Ferenstein-Kraśko wycofała się z show-biznesu

"Fantastyczna jest przygoda z show-biznesem, fantastycznie jest się ocierać o ten świat, który daje energię, jest barwny, kolorowy, seksowny. Ale moje wartości w życiu wyglądają trochę inaczej. Jeśli coś robię, to chciałabym to robić naprawdę dobrze. Moja praca zawsze jest na pierwszym miejscu. A w show-biznesie nigdy nie jest się panem własnego czasu. Ja mam troje dzieci, mam firmę", wyznała żona prezentera w rozmowie z Jastrząb Post. 

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein- Kraśko, Bal Dziennikarzy 2019

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein- Kraśko, Bal Dziennikarzy 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jak dziś wygląda życie Karoliny Ferenstein-Kraśko?

Na co dzień 45-latka wychowuje trójkę dzieci, 15-letniego Konstantego, 13-letniego Aleksandra i 6-letnią Larę, a także prowadzi firmę producencko-eventową o nazwie K&F Group, w której zajmuje się organizowaniem imprez sportowych, kulturalnych i charytatywnych. 

Żona Piotra Kraśko jest także właścicielką stadniny koni w Gałgowie i wielką pasjonatką jeździectwa konnego. Karolina Ferenstein-Kraśko jest znakomitą amazonką i pierwszą kobietą, która w historii polskiego jeździectwa zdobyła brązowy medal w pucharze Polski. O swojej miłości do jazdy konnej napisała w książce "Konie. Pasja od pokoleń", która ukazała się na rynku w 2018 roku. „Jazda konno to fitness, terapia i medytacja w jednym”, mówiła o swojej pasji gwiazda w wywiadzie dla Vivy!.

Karolina Ferenstein-Kraśko
Fot. Instagram/@karolinaferenstein_krasko

Rodzina Karoliny Ferenstein-Kraśko uwielbia spędzać czas w ruchu. 45-latka na swoim Instagramie bardzo często pokazuje kadry z ich aktywnego wypoczynku, m.in. w górach na stoku, ale przede wszystkim podczas jazdy konnej. Dzieci prezentera telewizyjnego i jego wybranki również zapałały do tego sportu entuzjazmem.

"Sportowo realizują się moje dzieci, a jeździectwo jest bardzo pracochłonnym sportem, więc musiałam podjąć jakąś decyzję i wybrać co jest dla mnie najważniejsze", mówiła w rozmowie z Jastrząb Post Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Jak dziś czuje się ze swoją decyzją o wycofaniu się z show-biznesu? "Myślę, że dobrze wybrałam, jestem w tym bardzo szczęśliwa i spełniona. Wszystko się świetnie rozwija, a przygodę z show-biznesem po prostu miewam i to mi odpowiada najbardziej", podkreśliła. 

Trzymamy kciuki za wszystkie plany i życzymy powodzenia! 

Zobacz także: Córka Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki rośnie jak na drożdżach

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.