Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki rośnie jak na drożdżach. Na jej koncie pierwsze sukcesy!

Lara niedawno skończyła 6 lat!

Olga Figaszewska 1 czerwca 2022 20:51
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Rodzicielstwo jest dla nich najważniejszą rolą. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko doczekali się wspólnie trójki cudownych pociech: synów Konstantego i Aleksandra, a także córeczki Lary. Para poświęca swoim dzieciom każdą wolną chwilę. Są ich oczkiem w głowie. Widać, że łączy ich wyjątkowa więź. Z okazji urodzin dziewczynki, Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała w styczniu w mediach społecznościowych urocze zdjęcie. Lara skończyła wtedy sześć lat! Z kolei kilka dni temu dumny tata gratulował dziewczynce pierwszego sukcesu.

Lara Kraśko – tak wygląda córeczka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Chociaż córeczka pary otrzymała imię Laura, to cała rodzina mówi na nią zupełnie inaczej. Rodzice używają zwracają się do niej imieniem Lara i kilka lat temu wyznali, że planują urzędową zmianę.  „Trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów”, zwierzyła się jakiś czas temu w rozmowie z Faktem Karolina Ferenstein-Kraśko.

Lara jest najmłodszą pociechą pary. Podobnie jak jej bracia i mama pasjonuje się jeździectwem. Karolina Ferenstein-Kraśko prowadzi w Gałkowie stadninę koni. Nic dziwnego, ze to zamiłowanie w rodzinie przechodzi z pokolenia na pokolenie. A chłopcy odnoszą w jeździectwie pierwsze sukcesy.  Konstanty, najstarszy syn pary, w grudniu 2020 roku został powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej. Czy dziewczynka pójdzie w jego ślady? Jedno jest pewne, Lara kocha zwierzęta i dorasta w otoczeniu przyrody. Jest wrażliwa na jej piękno.

Zobacz też: Najstarszy syn Piotra Kraśki. Konstanty osiągnął kolejny wielki sukces! 

Tak gwiazdy świętują Wielkanoc: córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein, Laura
Fot. Instagram @piotrkrasko

Lara Kraśko, córka Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko
Fot. Instagram @karolinaferenstein_krasko

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Karolina Ferenstein-Kraśko z córką Larą w sesji dla VIVY!, maj 2017

6. urodziny córeczki Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki

Niezależnie od tego, jaką drogę obierze, Lara będzie mogła liczyć na wsparcie rodziców. W styczniu dziewczynka obchodzi szóste urodziny! By uczcić jej święto, dumna mama podzieliła się z fanami uroczą fotografią córeczki. Przy okazji, Karolina Ferenstein-Kraśko zdradziła, kim Lar chciałaby zostać w przyszłości. Dziewczynka widzi siebie w kilku zawodach.

„Ta młoda dama dzisiaj kończy 6 lat urodziła się o poranku to była czysta magia! Sto lat córeczko !!!♥️ Larcik ma plan zostać weterynarzem - baletnicą - prezydentem potrzeba nam takich silnych kobiet 😍😘🥰 Jest dla nas nadzieja !!! :) P.S. Teraz ma włosy trochę dłuższe jakieś 120 cm ...😘”, dodała Karolian Ferenstein-Kraśko.

Fani są zachwyceni pociechą pary. Pod postem nie zabrakło gratulacji i życzeń. „Lara ma piękny przykład silnej kobiety w swojej mamie, także na pewno spełni swoje marzenia 💪😍", „Sto lat dla przyszłej pani prezydent!", „Lekarz weterynarii -baletnica.....i to jest piękny plan!!!!!100!!!! i samych sukcesów:)", czytaliśmy. 

Zobacz takżeSzczere wyznanie Piotra Kraśko: „Nie wiemy, co to lęk, dopóki nie boimy się o własne dzieci”

Piotr Kraśko z małżonką o sukcesie sportowym córki

Kilka dni temu w Gałkowie miały miejsce zawody w jeździectwie dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. W konkursie wzięła udział 6-letnia Lara, z czego jej mama i tata byli bardzo dumni.

„Brawo, Lara. Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników i jeźdźców przejechała swój pierwszy minikonkurs. I rumak jaki wspaniały. Pierwszy koń starszego brata” pisał zachwycony dziennikarz na Instagramie.

Kilka słów dodała też mama Lary, Karolina. „Pierwsza dekoracja w życiu i pierwszy start w zawodach! Lara była bardzo dzielna, a na wspaniałego kucyka Pierota zawsze można liczyć”, skomentowała pięknie. Zobaczcie nowe zdjęcie 6-latki.

Niech spełniają się wszystkie marzenia małej Lary!  

CZYTAJ TEŻ: Jak mieszkają Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w Gałkowie?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.