Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarszy syn Piotra Kraśki skończył 14 lat. Konstanty osiągnął kolejny wielki sukces! 

Z tej okazji Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała szczególny wpis

Rafał Kowalski 17 czerwca 2021 12:59
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Piotr Kraśko wraz z żoną Karoliną są rodzicami trójki zdolnych dzieci. Konstantego, Aleksandra i Lary. Najstarszy z rodzeństwa ukończył wczoraj 14 lat. Z tej okazji jego sławna mama przypomniała na Instagramie, jak wyglądał dzień, w którym urodziła syna a także wspomniała o jego ostatnim sukcesie…

Konstanty Kuba Kraśko – wiek, sukcesy, pasja do koni

Środowym popołudniem na Instagramie Karoliny Ferenstein-Kraśko pojawił się wpis z okazji kolejnych urodzin jej syna. „Właśnie w tej chwili się urodził czternaście lat temu! Ten dzielny waleczny młody człowiek! Mój syn Konstanty, z którego jestem bardzo bardzo dumna!”, napisała mama nastolatka i przypomniała fanom, jak  wyglądało powitania malca na świecie. „Jego przyjście na świat mogę porównać do bardzo trudnego GRAND PRIX... zaczęło się w Gałkowie po bardzo burzliwej i pełnej emocji podróży z moim tatą (Piotrek był wtedy w Washingtonie nie zdążył dolecieć), skończyło się w Warszawie - szczegółów Wam oszczędzę!”, napisała gwiazda w sieci.

W tym samym wpisie przyznała, że Konstanty - którego pasją jest jeździectwo - ma charakter idealny do tego, by zwyciężać. „Radzenie sobie ze stresem i w trudnych sytuacjach chyba mu zostało z tamtych dni… Swoje urodziny w tym roku postanowił świętować już kilka dni wcześniej sam sobie zrobił prezent zajmując trzecią lokatę w Finale Złotej Rundy (135) podczas Gałkowo Perlage Masters!! Brawo synku i wszystkiego najlepszego bądź szczęśliwy, i spełniaj swoje marzenia!”, czytamy w emocjonalnym poście na Instagramie żony Piotra Kraśki. I my dołączamy się do życzeń.

Najstarsze dziecko Kraśków weźmie udział w Mistrzostwach Europy

Przypomnijmy, że duma z Konstantego jest u jego rodziców podwójna, odkąd w grudniu 2020 dowiedzieli się oni o innym sukcesie dziecka. 14-latek został bowiem powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej na tegoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy.

„Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem”, napisała Karolina Ferenstein-Kraśko na Instagramie. „Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od pradziadka Ludwika Ferensteina”, czytaliśmy.

Zawody odbędą się w połowie lipca w Portugalii. Trzymamy kciuki! 

CZYTAJ TEŻ: Jak mieszkają Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w Gałkowie?

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017 new pion
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.