Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
domy gwiazd

Jak mieszkają Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko w Gałkowie?

Ich piękny dom zachwyca! Zobacz wnętrza!

Redakcja VIVA! 29 sierpnia 2021 13:44
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko dzielą swój czas między Warszawę, a piękny dom i stadninę koni w Gałkowie na Mazurach. To wyjątkowe miejsce dla pary, nie tylko mieszkają na Mazurach od lat, ale to właśnie w Gałkowie poznali się w 2001 roku. Ślub Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko odbył się 13 września 2008 roku na łąkach w Gałkowie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu tuż po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przez jakiś czas przebywali po narodzinach pierwszego dziecka, syna Konstantego. Razem stworzyli kochającą się rodzinę - para ma teraz troje dzieci – Konstantego, Aleksandra oraz Laurą. Gałkowo, rodzinny dom Karoliny stało się oazą, do której chętnie wracają, a życie w pięknych okolicznościach przyrody, blisko ukochanych koni to prawdziwa sielanka! Jak wyglądają wnętrza domu?
 
Zobacz także: Jak wyglądał ślub Karoliny i Piotra Kraśko?
 

Jak wyglądają wnętrza domu Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko w Gałkowie?

Piotr i Karolina mieszkają w domu, który położony jest tuż obok Stadniny Koni Ferensteinów. Para stawia jednak na zmiany i niedawno rozpoczęła budowę nowego domu, który zapewne lepiej będzie odpowiadał potrzebom całkiem sporej rodziną, którą tworzą.  Choć prace nad domem jeszcze trwają, to Karolina zaczęła już kompletować elementy wystroju wnętrz do nowego lokum. Oczywiście póki co musiała dla nich znaleźć miejsce w obecnym domu. Gwiazda zdecydowała się na zakup wazonów ze sklepu Jotex, w których będzie trzymać wykonane przez siebie bukiety. Ciekawe, czy salon w nowym domu będzie podobnie zaaranżowany, jak ten obecny...
 
Kraśkowie postawili na jasne wnętrza - w salonie króluje połączenie bieli i szarości. Hitem jest piekna podłoga ułożona w ponadczasową jodełkę. Równie dobrze prezentuje się zabudowa kaloryfera w stylu retro. A jak Karolina skomentowała zdjęcie z nowymi zdobyczami? Zażartowała: „Dachu nie mam, ale wazony do mojego wymarzonego domu na Mazurach już zbieram ... :) To ostanie moje zdobycze, które odmienią każde wnętrze na wiosnę i nie tylko. Wazony szwedzkiej firmy @jotex.pl to minimalizm i ciekawa oryginalna forma”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 
 

 

 
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.