Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Wachowicz na zdjęciach sprzed niemal trzydziestu lat. Tak wyglądała, wygrywając Miss Polonia

Piękne zdjęcia gwiazda zamieściła na Instagramie

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2021 13:53

Niekwestionowana królowa lat 90. Ewa Wachowicz na swoim Instagramie postanowiła wrócić wspomnieniami do czasów, kiedy stawiała swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Była Miss Polonia zamieściła w sieci zdjęcia z konkursów piękności, które udało jej się wygrać. To niezwykłe pamiątki! 

Miss Polonia: Ewa Wachowicz na zdjęciach z młodości

Miss Polonia i wicemiss świata. Była rzeczniczka prasowa rządu. Producentka, prezenterka, dziennikarka, autorka książek kulinarnych i restauratorka. Pasjonatka gór. Mama. Niedawno skończyła 50 lat, nie zatrzymuje się i wciąż spełnia kolejne marzenia. Nie ukrywa jednak, że tytuł najpiękniejszej Polki bardzo jej w tym pomógł: „Ten konkurs wywrócił moje życie do góry nogami. Dostałam dzięki niemu zaproszenie do bycia spikerką w telewizji, potem zostałam sekretarz prasową premiera, a na koniec wróciłam do telewizji jako producent”, wyznała 3 lata temu gwiazda w rozmowie z Plejadą

Z kolei w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA! w listopadzie 2020 roku zdradziła: „Wszystko zależy od tego, co się robi w życiu i czy się lubi to, co się robi. Mam w domu dwie korony z wyborów World Miss University z 1993, jedna jest pamiątkowa, bardzo ozdobna i stoi w specjalnej gablotce w bibliotece, druga – ta, którą dostałam na scenie, leży schowana z szarfami i z diademem z wyborów Miss World. Tę z wyborów Miss Polonia z 1992 roku niedawno przekazałam Miss Polonia 2019. Mam też za sobą 472 dni pracy u boku premiera Waldemara Pawlaka. Wiesz, to było tylko niespełna półtora roku, a ja zaliczyłam uniwersytet życia. Żyłam w nieprawdopodobnym tempie. Nie wiedziałam, na co się piszę. Z doświadczenia jednak wiem, że czasem dobrze nie wiedzieć, żeby nie stchórzyć. Gdybym się spodziewała tego, co mnie spotka, pewnie dużo rzeczy bym odpuściła. Nie podjęłabym wyzwania. Ale ja lubię wyzwania. To pcha świat i mnie do przodu. Teraz mam harmonię w życiu osobistym, poza tym prowadzę programy kulinarne, wspinam się, uprawiam jogę, wybudowałam wymarzony dom z bali pod Babią Górą, mam swoją restaurację w Krakowie. Naprawdę mam się z czego cieszyć”.

Tytuł Miss Polonia Ewie Wachowicz pomógł w rozwoju kariery, ale gdyby nie jej odwaga, chęci do działania i pasja, wciąż tkwiłaby w tym samym miejscu w życiu. Dziś z sentymentem wraca do wydarzeń z przed lat. Na Instagramie Ewy Wachowicz pojawiła się właśnie seria zdjęć z czasów konkursów piękności. Dzięki temu mamy okazję wrócić wspomnieniami do czasów, kiedy Ewa Wachowicz zdobywała najważniejsze tytuły Miss. Zobaczcie sami. Bardzo się zmieniła?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?