WIDEO VIVY.PL

Jak Ewa Farna reaguje na oceny jej wyglądu? „Czasem nie jest mi łatwo, wciąż przechodzę walkę”

Bliska artystce osoba miała raka. Ją też niesłusznie osądzono...

Rafał Kowalski 26 maja 2021 19:48

Za Ewą Farną i jej fanami premiera najnowszego singla wokalistki. Ciało to muzyczna opowieść o tym, jak pogodzić się ze śladami, które na naszej skórze pozostawia życie. Warto bowiem to, czego nie możemy zmienić, po prostu zaakceptować. O tym, jak jest to trudne wie doskonale piosenkarka, która w rozmowie z VIVĄ.pl wyjaśniła, skąd czerpie siłę i czy dziś lubi siebie w 100%? Okazuje się, że w przypadku Ewy to ciągła praca.

Ewa Farna o samoakceptacji, zdrowiu i odżywianiu

Podczas wywiadu postanowiliśmy dowiedzieć się, czy Ewa Farna jest dziś na etapie, w którym nic nie jest w stanie ją już złamać? W przeszłości artystka musiała od czasu do czasu mierzyć się z przykrymi komentarzami na temat swojego wyglądu. „Cały czas przepracowuję ten temat w sobie. To jest w procesie. Nie jestem aż tak silna, że nikt nie potrafi mnie złamać. […] Czasami nie jest mi łatwo”, wyznała nam wykonawczyni piosenki Ciało.

27-letnia piosenkarka przyznała, że choć stara się o siebie dbać, dalej przynosi to różne efekty. „Miałam okresy, gdy nie wyglądałam zdrowo i jestem tego świadoma. Jest to dla mnie moja walka z emocjonalnym jedzeniem itd. Przechodzę ją cały czas. Dobrze, gdy ktoś ma podobnie jak ja i może się utożsamić”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl Ewa Farna.

Ewa Farna, klip ciało, wywiad
Fot. Beata Matheova / materiał promocyjny

Bliska Ewie Farnej osoba miała nowotwór. Niesłusznie ją oceniono

Podczas rozmowy Ewa poruszyła też ważny wątek, jakim jest ocenianie przez nas innych ludzi. Warto bowiem pamiętać, że to co widzimy, jest tylko małym wycinkiem większej historii innego człowieka. Nie zawsze wiemy wszystko. Często wiemy zbyt mało, by można było pokusić się o ocenę. Tak było w przypadku bliskiej dla wokalistki osoby. „Na przykład miałam obok siebie faceta, który był może troszkę większy. W pewnym momencie on bardzo bardzo schudł. I wszyscy mówili mu:  „Wow, ale super wyglądasz”. A on miał raka. Był niezdrowy i schudł dlatego, że był niezdrowy. Więc dla mnie ważne jest skupienie na tym, czy jest się zdrowym”, podsumowała Ewa Farna przed naszą kamerą.

Co jeszcze zdradziła nam gwiazda promująca singiel Ciało? Zobacz tę część rozmowy od początku do końca. Resztę wywiadów z Ewą znajdziesz na naszej stronie oraz YouTubie Magazyn VIVA!. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Ewa Farna, klip ciało, wywiad
Fot. Beata Matheova / materiał promocyjny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.