O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Zagraniczne media zachwycają się Anną Lewandowską! Czy zdobędzie światową sławę?

Wszystko w rękach Roberta!

Olga Figaszewska 24 maja 2018 18:56

Jak ona to robi, że znajduje czas na wszystko? Anna Lewandowska jest wzorem dla tysięcy Polek, spełnia się w życiu zawodowym jak i osobistym. Nie zwalnia tempa, otwiera kolejne projekty: Foods By Ann, Healthy Center By Ann czy Baby By Ann. Ciężko zapracowała sobie na osiągnięty sukces zaangażowaniem, dyscypliną i wyrzeczeniami. Jest szansa, że wkrótce jej osiągnięcia zostaną docenione za granicą. Czy zdobędzie międzynarodową sławę i podbije serca fanów na całym świecie?

Zagraniczne media o Annie Lewandowskiej

Już dawno przestała być tylko zawodniczką karate i żoną znanego piłkarza. Uważana jest za ambasadorkę zdrowego stylu życia. Ciąży na niej ogromna odpowiedzialność. Firma to dla Anny Lewandowskiej coś więcej niż praca i obowiązek. Traktuje to jako hobby. Jest nie tylko pomysłodawczynią, ale pełni rolę prezesa. Stawia na rozwój, każdego dnia sięga wyżej. I to chyba jasne, że ma smykałkę do interesów. W Polsce jest jedną z najpopularniejszych trenerek. Także w Monachium, gdzie spędza z rodziną najwięcej czasu, często bywa zaczepiana i rozpoznawana. Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska ma coraz większą szansę na międzynarodową karierę.

Oczywiście jest to zależne od dalszych planów zawodowych Roberta. O piłkarza walczy jeden z najlepszych światowych klubów. Podobno Chelsea Londyn za transfer chce zapłacić ponad 115 milionów euro! A żoną Roberta już zainteresowały się brytyjskie tabloidy! Dlatego gdyby tak się stało, Ania mogłaby zostać nową ulubienicą brytyjskich mediów i kibiców.

„Cel transferowy Chelsea Londyn, Robert Lewandowski, to wielki szczęściarz. Jego żona Anna to piękna i cudowna kobieta. Z klubu najprawdopodobniej odejdzie Alvaro Morata, a razem z nim jego partnerka Alice Campello, która była ulubienicą kibiców Chelsea”, donosi Daily Star.

Jednak Robert Lewandowski nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Mówi się, że mimo wszystko bardziej marzy mu się Real Madryt.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.