„Nie mają o nic pretensji, wybaczają najgorsze przewinienia”

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 19:01

Nie mają o nic pretensji, wybaczają najgorsze przewinienia, zawsze słuchają, pocieszają i bezwarunkowo kochają! Mamy, matki, mamusie, dziś 26 maja obchodzą swoje święto. W tym wyjątkowym dniu nie można zapomnieć o życzeniach. Niektóre gwiazdy składają je nawet publicznie!

„Ma w sobie dużo życiowej mądrości. Oddałaby innym ostatnią koszulę i nakarmiłaby każdego głodnego. Ma też niesamowite poczucie humoru i wciąż pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko”, pisze jedna z dziennikarek o swojej mamie. Domyślacie się która? Zobaczcie naszą galerię! 

Złożyliście już życzenia mamom?  

1/13
Dzień Matki, Weronika Rosati z mamą
Copyright @instagram@weronikarosati
1/13

„Szczęśliwego dnia matki”, napisała Weronika Rosati na swoim profilu na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie z mamą, Teresą Rosati, która jest projektantką mody! 

2/13
Dzień matki, Anna Lewandowska z mamą
Copyright @instagram@annalewandowskahpba
2/13

Mama Anny Lewandowskiej, pani Maria pracuje  7 dni w tygodniu! „Nigdy nie ma wolnego, a w wakacje nadal robi to samo. Nie dostaje pensji nawet za nadgodziny. Jest na najbardziej odpowiedzialnym stanowisku na świecie, bo popełnione błędy mają negatywny wpływ na niewinne i nieświadome dziecko. Wiedzę zdobywa na własnym doświadczeniu, bo przedmiotu „rodzicielstwo” nie ma w szkole”, pisze trenerka. Dodaje, że mama: wspiera jak przyjaciółka, pielęgnuje jak lekarz i angażuje się jak najlepszy psycholog. „Dziękujmy dziś mamom za to, że dały nam życie, że się starały nawet wtedy, gdy nie wiedziały, jak, że chroniły nas przed swymi łzami, choć wiele razy było im ciężko”, apeluje Lewandowska. 

Na zdjęciu Ania pozuje z młodszym bratem. 

3/13
Dzień matki, Kasia Warnke z mamą
Copyright @instagram@kasiawarnke
3/13

Kasia Warnke pokazała zdjęcie, gdy była bardzo malutka. „Mama, dzień matki, dziękuje”, napisała na swoim profilu na Instagramie aktorka. 

4/13
Beata Tadla z mamą, Dzień Matki,
Copyright @instagram@beatatadla
4/13

„Ma serce na dłoni. Jest prawdziwa, taka ludzka, nie ma w niej grama sztuczności, niczego nie udaje. Ma w sobie dużo życiowej mądrości. Oddałaby innym ostatnią koszulę i nakarmiłaby każdego głodnego. Ma też niesamowite poczucie humoru i wciąż pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko. Nigdy nie powiedziałam do Niej „mamo”, od dziecka zwracam się wyłącznie „mamusiu”. Kocham i szanuję Ją nad życie. Mama Irena! Mamusiu, bądź zdrowa”, napisała Beata Tadla. 

5/13
Dzień matki, Marcela Leszczak z mamą
Copyright @instagram@marcelamargerita
5/13

„Wszystkiego najwspanialszego dla Ciebie mamusiu. Jesteś najlepszą mamą na świecie. Tego dnia leciałam z mama do Londynu, a to był mój 31 tydzien ciąży. Wiem, ze nie widać”, napisała Marcela Leszczak na Instagramie. 

6/13
Maja Ostaszewska z mamą, dzień matki
Copyright @instagram@ostaszewskamaja_official
6/13

„Moja mama ukochana. Dla mnie najlepsza na świecie! Dziękuję Ci kochana za wszystko! Za Twoją miłość, empatię, niezwykle poświęcenie. To dla mnie bardzo ważne, że dziś obie myślimy o matkach dzieci niepełnosprawnych. Że obie jako matki solidaryzujemy się z nimi”, napisała Maja Ostaszewska. 

7/13
Edyta Pazura z mamą, dzień matki
Copyright @instagram@ed_pazura
7/13

Poznajecie kto to? Takie zdjęcie na swoim profilu umieściła Edyta Pazura! „Mamo! Dziękuje Ci, że to właśnie Ty jesteś moją mamą. Dziękuje, że tak pięknie zbudowałaś mój świat. To dzięki Tobie umiałam stanąć twarzą w twarz z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami; dokonać właściwych wyborów, mimo przeciwności, które napotkałam na swojej drodze. Dziękuje Ci, że tak dzielnie wspierałaś mnie i wspierasz w decyzjach”, napisała żona Cezarego Pazury. Dodała, że dziękuje za miłość, przekazane wartości i zasady.

8/13
Kajra z mamą
Copyright @Facebook/Kajra
8/13

Żona Sławomira Kajra, również pokazała zdjęcie z mamą. „Mamo - to Twoje Święto trwa całe lata i niech trwa jak najdłużej! W uśmiechu, radości i spełnieniu”, napisała Magda. 

9/13
Helena Englert z mamą, dzień matki
Copyright @instagram@helena_englert
9/13

Helena Englert na swoim Instagramie opublikowała, aż 4 zdjęcia z mamą! „Królowa. Nie zabijaj mnie za zdjęcia”, napisała młoda aktorka. 

10/13
Donald Tusk z mamą, Dzień matki
Copyright @instagram@donaldtusk
10/13

„Najlepsza mama na świecie”, napisał Donald Tusk! Polityk pokazał piękne zdjęcie z mamą z lat 60. XX wieku. 

11/13
Małgorzata Kożuchowska z mamą, dzień matki
Copyright @instagram@malgorzatakorzuchowska_
11/13

Małgorzata Kożuchowska jest naprawdę bardzo podobna do swojej mamy! „Wszystkim mamom od szczęśliwych mam morza miłości”, czytamy wpis aktorki. 

12/13
Dawid Woliński z mamą, dzień matki
Copyright @instagram@dawid_wolinski
12/13

Życzenia w internecie swojej mamie też złożył Dawid Woliński! „Cieszę się ze moja mama to tez mój przyjaciel”, napisał projektant. Fani Wolińskiego nie mogli uwierzyć w to co widzą. Ewa Wolińska nie wygląda, jak mama Dawida, a jak jego siostra! „Przecież to nie jest możliwe że to twoja mama”, „Serio ? Powiedziałbym, że dobra koleżanka, Świetnie wygląda!”, zachwycali się internauci. 

13/13
Martyna Wojciechowska z mamą, dzień matki, Maria Wojciechowska, Marysia Wojciechowska
Copyright @instagram@martyna.world
13/13

Jak trzy krople wody! Joanna i  Martyna Wojciechowskie i Marysia Błaszczyk. Dziennikarka i podróżniczka podziękowała swojej mamie za trud i cierpliwość wychowania oraz za wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.