Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła i Tomasz Barański mają romans? Słowa celebrytki nie pozostawiają wątpliwości!

Dziś pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami”

Rafał Kowalski 1 marca 2019 15:51
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fot. Instagram

Dziewiąta edycja programu Taniec z gwiazdami rozpoczyna się już dziś! Do rozpoczęcia pierwszego odcinka show pozostało jeszcze kilka godzin, ale dwanaście par, które zobaczymy na parkiecie, na pewno czuje już pierwszy stres. Niektórzy z uczestników poza zapamiętaniem kroczków muszą się mierzyć także z plotkami na swój temat…

Czy Justyna Żyła i Tomasz Barański mają romans?

Najwięcej uwagi jak dotąd poświęca się Justynie Żyle i Tomaszowi Barańskiemu. Dziennikarze tabloidów sugerowali, że gwiazda nie jest zadowolona z faktu, że nie tańczy ze Stefano Terrazzino. Kilka dni później ukazał się jednak tekst, w którym mogliśmy przeczytać, że parę zaczyna łączyć coś więcej, niż pasja do tańca… „Mówi, że w jego ramionach czuje się znowu kobieca. Taniec bardzo ją otwiera. Od rozstania z Piotrem nie czuła się tak świetnie”, podał informator Faktu.

Czy Justyna Żyła, która dopiero co rozwiodła się z mężem, naprawdę ma romans z Tomaszem Barańskim? I czy Agnieszka Radwańska, która tańczy ze Stefano, jest jej rywalką? Celebrytka postanowiła skomentować informacje, które przeczytała na ten temat. „Nie było żadnego konfliktu, ja w ogóle nie wiem, kto wymyśla takie brednie. Tak samo jak mój rzekomy romans z Tomkiem i to, że nie chciałam z nim tańczyć”, wyjaśniła Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem.

I tu sprawa mogłaby mieć swój koniec, gdyby nie źródło portalu Jastrząb Post, które uważa, że celebrytka… kłamie! „Justyna i Tomek są w ciągłym kontakcie, nie tylko zawodowym. Łączy ich silna więź, na pewno są przyjaciółmi, a jak wiadomo od przyjaźni do miłości tylko jeden krok. Z każdym odcinkiem ich uczucie może rozkwitnąć”, twierdzi informator.

Najlepszym wyjściem z sytuacji, w której nie wiadomo kto mówi prawdę, będzie chyba obejrzenie wieczornego odcinka programu i przekonanie się czy między Justyną i Tomaszem iskrzy bardziej, niż między innymi zawodnikami. Będziecie śledzić 9. Edycję programu? 

Fot. East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.