Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła dostaje propozycje matrymonialne w internecie...

„Czasem piszą pikantne rzeczy…”

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2019 07:50
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Przez program Taniec z gwiazdami medialna kariera Justyny Żyły nabrała tempa. Mimo że była żona Piotra Żyły właśnie odpadła z tanecznego show, z pewnością już niedługo pojawią się nowe propozycje. W końcu od czasu, kiedy stało się o niej głośno za sprawą rozstania z mężem, ciągle pnie się w górę. Niestety gwiazda razem z urokami sławy poznaje też jej złe strony. Co przeszkadza jej najbardziej?

Justyna Żyła narzeka na mężczyzn

Medialna kariera Justyny Żyły rozpoczęła się od opublikowania w sieci informacji o rozstaniu ze skoczkiem narciarskim. Szybko poszła jednak o krok dalej – wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy, stworzyła własny kanał kulinarny, poprowadziła program w telewizji Active Family, a także zatańczyła w Tańcu z gwiazdami. Okazało się, że całkiem dobrze radzi sobie w polskim show-biznesie. Mimo porażki w tanecznym show udowodniła, że nie boi się wyzwań.

Jedynie w kwestii życia prywatnego jest bardzo ostrożna. Niedawno rozwiodła się z mężem i zapewnia, że na razie nie szuka miłości. Najważniejsze są dla niej dzieci, 12-letni Jakub i 7-letnia Karolina. To im chce poświęcić całą swoją uwagę. Nagła popularność sprawiła jednak, że wielu mężczyzn walczy o uwagę Justyny Żyły. W rozmowie z Faktem wyznała, że bardzo jej to dokucza. Zapewniła też, że żaden z nich nie ma u niej szans. „Mam dość mężczyzn! Po sesji w Playboyu, którą chętnie bym kiedyś powtórzyła, dostaję czasem propozycje matrymonialne np. w Internecie na Instagramie. Zapraszają mnie na kawę i czasem piszą pikantne rzeczy, ale żaden mężczyzna nie ma u mnie szans. Nie piszcie do mnie ani mnie nie swatajcie!”, powiedziała. 

Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?