Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
WSPOMNIENIE

Justyna Steczkowska pożegnała mamę. Opublikowała wzruszające nagranie...

Słowa wokalistki łamią serce...

Redakcja VIVA! 17 listopada 2020 19:56
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

To smutna wiadomość dla wszystkich fanów Justyny i Magdy Steczkowskich. Jak poinformowała rano jedna z sióstr, odeszła Danuta Steczkowska, ukochana mama artystek. Miała 78 lat. Wokalistki uczciły pamięć pani Danuty na swoich portalach społecznościowych, publikując wzruszające ujęcia z domowego archiwum...

Nie żyje mama Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska pożegnała ukochaną mamę na swoim Instagramie. Artystka zamieściła na profilu wzruszające nagranie, poświęcone pani Danucie. „Nasza mama odeszła... Jestem wdzięczna Bogu za to, że miałam taką mamę, za to, że mogłam z nią być do końca... Pielęgnować ją, masować obolałe stopy, śpiewać jej ulubione piosenki na dobranoc, swoim służeniem jej pokazywać jak ważna była dla mnie, jak bardzo wdzięczna jej jestem za życie, które mi dała, za miłość i troskę, którą nas obdarowała”, czytamy.

„Odeszła w naszym domu, otoczona dziećmi, które ją kochały i wnukami, które ją uwielbiały... Smutno mi mama bez Ciebie... Byłaś najdzielniejszą kobietą jaką znałam i człowiekiem o wielkim sercu. P.S. Śmierć to tylko zamiana światów...”, dodała wokalistka w poruszającym wpisie.

Wcześniej także Magda Steczkowska uczciła pamięć pani Danuty. „Do zobaczenia, Mamusiu. Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie... bez bólu... z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś”, napisała pod czarno-białą fotografią z rodzinnego archiwum.

Ostatnie lata były bardzo trudne dla pani Danuty, ale bliscy wpierali ją z całych sił. Po dwóch wylewach znajdowała się pod stałą opieką Justyny Steczkowskiej i całej rodziny. „Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki, więc wzięłam to na siebie. Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ona mi dała życie, które jest największą wartością i jestem jej – i mojemu tacie – wdzięczna. Dlatego chcę, żeby mama czuła się zaopiekowana, kochana i potrzebna. Jest z nami w domu, w którym jest rodzina, dzieci, wnuki, gosposia, wszyscy ją kochają, wspierają każdego dnia”, wyznała wokalistka w wywiadzie z VIVĄ! w zeszłym roku.

Bliskim pani Danuty Steczkowskiej składamy wyrazy współczucia. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.