Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Steczkowska popłakała się po występie uczestnika Voice od Poland: „Muszę go iść przytulić”

18-latek zaskoczył wszystkich trenerów

Rafał Kowalski 4 września 2022 13:47
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Za nami pierwsze dwa odcinki dwunastej edycji The Voice of Poland. Kilkanaście głosów zachwyciło jurorów, ale tylko jeden doprowadził Justynę Steczkowską do płaczu. Zobacz poruszającą wersję Tears In Heaven w wykonaniu Norberta Wronki.

Voice of Poland 12 – występ Norberta Wronki, łzy Justyny Steczkowskiej

Rzeczowe, konstruktywne uwagi, umiejętność wyłapania nawet najdrobniejszych niedoskonałości to znaki rozpoznawcze Justyny Steczkowskiej Są jednak momenty, w których wzruszenie bierze górę, a artystka momentalnie się rozkleja. Do takiej sytuacji doszło w trakcie wczorajszego występu 18-letniego Norberta Wronki.

Justyna Steczkowska, Norbert Wronka, voice of poland
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Nastolatek pochodzący z niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim, śpiewając przebój Erica Claptona „Tears In Heaven”, doprowadził trenerkę talent show do łez. „O Jezu, muszę go iść przytulić”, mówiła Justyna Steczkowska, która ostatecznie wraz z Lanberry przywitała osobiście 18-latka w programie.

Zobacz jego występ.

Czytaj takżeLaureatka Voice of Poland Ola Nizio mocno o wytwórni płytowej. Kazano jej schudnąć!

Norbert Wronka, voice of poland
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Kim jest Norbert Wronka z Voice of Poland 12?

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej Norbert Wronka jest nie tylko świetnie zapowiadającym się wokalistą, ale także człowiekiem o złotym sercu.

Od sześciu lat nastolatek jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach, gdzie często organizuje podopiecznym recitale.

Będziecie mu kibicować? 

CZYTAJ TAKŻE: Barbara Parzeczewska wygrała The Voice Senior 2! W trakcie zdjęć do show przeżyła wielką tragedię...

Norbert Wronka, voice of poland
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?