Justyna Majkowska, Ich Troje
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Po odejściu z Ich Troje życie Justyny Majkowskiej wygląda zupełnie inaczej... 

Co dziś robi ulubienica Polaków?

Rafał Kowalski 16 czerwca 2020 17:52
Justyna Majkowska, Ich Troje
Fot. FORUM

Dziewiętnaście lat temu życie Justyny Majkowskiej przewróciło się do góry nogami. 24-letnia wówczas  wokalistka niemal przez przypadek została wtedy częścią najpopularniejszego zespołu w Polsce – Ich Troje. I choć ogromną popularność mieszkanka Zduńskiej Woli zniosła tylko przez dwa lata, to tłumy wielbicieli myślą o niej ciepło do dziś. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Justyna Majkowska? Sprawdziliśmy.

Justyna Majkowska – życie po Ich Troje, dzieci, związki, zdjęcia

Ona wykonywała piosenkę poetycką w zespole Erato, on szukał następczyni Magdy Femme, która odeszła z Ich Troje. W 2001 roku drogi  Justyny Majkowskiej i Michała Wiśniewskiego szczęśliwie się połączyły. Czerwonowłosy showman znalazł przez swojego znajomego kontakt do piosenkarki i zaprosił ją na przesłuchanie do swojej kapeli. Początkująca artystka sama nie wiedziała czy chce spodobać się Michałowi Wiśniewskiemu i Jackowi Łągwie… „Mnie długo trzeba było namawiać, żebym spotkała się z panem Wiśniewskim. Pojechałam w końcu, ociągając się. Założyłam najgorsze ciuszki, zawiązałam na głowie chustkę, żeby wyglądać jak Marysia ze wsi i zaśpiewałam bardzo przeciętnie. Wyszło tak, że już mnie nie puścili”, mówiła później Onetowi.

Piosenkarka, która jednocześnie była też studentką pedagogiki musiała zmienić swoje życie niemal w jeden dzień. „Okazało się, że przyjechało dwóch panów ochroniarzy do mojego akademika, w którym mieszkałam, wzięli kartony, spakowali wszystkie rzeczy: jedziemy. Dosłownie tak było”, mówiła dziennikarzom rozemocjonowana Justyna Majkowska. Pierwsze tygodnie pracy z zespołem były dla niej jednocześnie ekscytujące, jak i ciężkie. Z jednej strony projektowano dla niej pięknie kostiumy i traktowano jak cenny skarb, z drugiej artystka czuła ciężar związany z wejściem na scenę za poprzedniczkę – Magdę Femme. Publiczność szybko jednak pokochała 24-latkę, która wylansowała z Ich Troje takie hity jak Powiedz, Wypijmy za to czy Zawsze z Tobą chciałbym być.

Dwie diamentowe płyty, okładki gazet, uwielbienie fanów za jej aksamitny głos i przygoda, jaką były niezliczone koncerty nie wystarczyły, by artystka śpiewała z Michałem Wiśniewskim do dziś. Kolejnym przełomem w życiu Justyny Majkowskiej okazał się rok 2003. Choć jej popularność osiągnęła zenit, ona poczuła się wykończona i w końcu odeszła z zespołu. „To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności”, opowiadała gwiazda Plejadzie. Decyzja o opuszczeniu grupy przez Justynę została podjęta na chwilę przed Eurowizją w Rydze, gdzie Ich Troje miało reprezentować Polskę. Wokalistka obiecała jednak fanom i kolegom z zespołu, że pojedzie z nimi na konkurs i to właśnie tam da ostatni występ. Grupa zajęła wysokie 7. miejsce.

Justyna Majkowska złamała jednak swoje postanowienie i zagrała z Ich Troje jeszcze kilka razy. Podczas jubileuszu 10-lecia powstania zespołu, potem na drugiej Eurowizji wraz z innymi wokalistkami grupy, na 20. urodzinach zespołu… Mimo wycofania się z show-biznesu Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski do dziś mają dobry kontakt.

Po powróceniu do swojej dawnej rzeczywistości mieszkanka Zduńskiej Woli zakochała się w tancerzu, który występował z Ich Troje. Mowa o Błażeju Szychowskim. I choć para miała być zaręczona, a ich związek podawano nawet za nieoficjalny powód odejścia przez Justynę z zespołu, to wkrótce ta relacja rozpadła się na dobra. Powód? Ona szukała stabilizacji, a on chciał rozwijać karierę i imprezować Chwilę później w życiu wokalistki pojawił się Jarosław Miśkiewicz, z którym w maju 2015 gwiazda wzięła ślub. Owocem tego związku jest 16-letni dziś Ignacy. Wkrótce związek rozpadł się jednak, choć o szczegółach Justyna Majkowska nie chciała mówić mediom… Na szczęście pustkę po poprzednim mężczyźnie wypełnił nowy i to z nim piosenkarka ma dziś 4-letnią córkę Anielę i dwuletniego syna Gustawa.

A czym dziś zajmuje się Justyna Majkowska? Wokalistka kilka razy po odejściu z Ich Troje próbowała swoich sił w muzyce jako solistka. W 2004 roku z zespołem Erato wydała krążek Nie czekam na cud, zaś w 2011 kolejną płytę – Zakochana od jutra. Muzyczne powroty nie były jednak wielkim sukcesem. Mieszkanka Zduńskiej Woli próbowała też swoich sił w polityce startując dwa lata temu w wyborach do Rady Powiatu Zduńskowolskiego. Najwięcej dobrego przyniosły 42-latce ukończone studia o profilu pedagogicznym oraz fakultet z terapii pedagogicznej. Dziś bowiem Justyna Majkowska pracuje w szkole specjalnej z dziećmi z upośledzeniami. „Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą”, mówiła Onetowi gwiazda.

I najważniejsze, że choć odrzuciła plusy popularności na daleki plan, to jest dziś szczęśliwa. Najnowsze zdjęcia Justyny Majkowskiej prezentujemy poniżej.

Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski w trakcie eliminacji do Eurowizji. Styczeń 2003:

Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski, Ich Troje, eliminacje do Eurowizji, 25.01.2003, Warszawa
Fot. ADAM TUCHLINSKI/REPORTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Opublikowany przez Justynę Majkowską Sobota, 8 września 2018

Szczęście to trzeba sobie w życiu umieć zorganizować ! @agatabuczkowska_official #justynamajkowska @ichtrojowianie #ichtroje

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Czwartek, 15 listopada 2018
Opublikowany przez Joannę Pawłowską Czwartek, 18 października 2018

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.