Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes
o tym SIĘ MÓWI

Justyna Kowalczyk urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Gabriela Czernecka 5 września 2021 21:04
Justyna Kowalczyk, VIVA! październik 2011
Fot. Materiały prasowe Mercedes

Jak podaje serwis pomponik.pl, Justyna Kowalczyk właśnie po raz pierwszy została mamą. Mistrzyni nart biegowych informację o tym, że spodziewa się dziecka potwierdziła kilka miesięcy temu, publikując  jednoznacznie wskazujące na radosną nowinę zdjęcie. Dziś według jednego z serwisów, pierwsze dziecko sportsmenki jest już na świecie. Sama świeżo upieczona mama potwierdziła tę informację w nietypowy sposób...

Justyna Kowalczyk została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Choć Justyna Kowalczyk rzadko dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia prywatnego, to co jakiś czas robi wyjątek. To właśnie za pośrednictwem social mediów fani sportsmenki dowiedzieli się, że ma partnera. Kilka lat temu serce Justyny Kowalczyk skradł Kacper Tekieli. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w 2020 roku. Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? Kacper Tekieli jest alpinistą. Para tworzy jedną z najpiękniejszych par polskiego sportu. Ich rodzina szybko się powiększyła! 

Zobacz: Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Wygadał się jej były trener

Wystarczyło jedno zdjęcie, by fani w social mediach zaczęli gratulować sporsmence. W maju tego roku Justyna Kowalczyk za pomocą fotografii, na której uśmiecha się na nim szeroko chodząc po Tatrzańskim Parku Narodowym, potwierdziła krążące plotki, że spodziewa się dziecka. Justyna Kowalczyk nawet w zaawansowanej ciąży nie rezygnowała z aktywności fizycznych. Chętnie wybierała się na długie spacery, zaliczyła też kilka  pozamiejskich wypadów na nartorolkach. 

Jak informuje właśnie pomponik.pl, Justyna Kowalczyk właśnie po raz pierwszy została mamą. Według serwisu, sportsmenka została mamą chłopca, który przyszedł na świat 2 września w jednym z krakowskich szpitali. Jak podaje portal, syn Justyny Kowalczyk ma imię Hugo. Świeżo upieczeni rodzice jak na razie nie skomentowali doniesień mediów, ale sama sportsmenka skomentowała post swojego męża, publikując emotikony przedstawiające serduszko i bobasa. Tym samym według serwisów potwierdziła, że ich pierwsze dziecko jest już na świecie.

Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji, a tymczasem serdecznie gratulujemy młodym rodzicom!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.