Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk-Tekieli
Fot. Intstagram @justyna.kowalczyk.tekieli
POŻEGNANIE

Justyna Kowalczyk opublikowała ostatnią wiadomość od męża. Ta korespondencja łamie serca...

„Dobranoc, mój cudowny Kacperku", czytamy

Karol Sowa 20 maja 2023 09:56
Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk-Tekieli
Fot. Intstagram @justyna.kowalczyk.tekieli

Mimo że od śmierci Kacpra Tekieli minęło już kilka dni, wiele osób wciąż nie może pogodzić się z tak ogromną startą. Słynny wspinacz był spełnionym sportowcem, mężem i ojcem. W dniu śmierci miał zaledwie 38 lat. Wczoraj późnym wieczorem Justyna Kowalczyk postanowiła opublikować ostatnie wiadomości, które otrzymała od ukochanego. Te słowa wzruszają...

Kacper Tekieli nie żyje. Historia miłości z Justyną Kowalczyk

Ona słynna biegaczka narciarska, on wybitny wspinacz. Sportowcy, których połączyły między innymi pasje oraz poczucie humoru. Gdy tylko w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu, myśleli, że w ich życiu będzie już tylko pięknie. I na początku tak było. Wszystko układało się, jak w bajce. W 2021 roku małżonkowie doczekali się syna, któremu dali na imię Hugo. Przez trzy lata związku nie było mowy o żadnym kryzysie. Ich miłość z dnia na dzień była silniejsza. Co więcej, sportowcy zawsze mogli liczyć na pomoc ze strony najbliższych i fanów. 

Niestety ich wielką miłość przerwała śmierć. 17 maja 2023 roku Kacper Tekieli zmarł w tragicznych okolicznościach. Zginął na wskutek lawiny podczas jednej ze wspinaczek w rejonie Jungfrau w szwajcarskich Alpach...

CZYTAJ TEŻ: Była żona pożegnała Kacpra Tekielego. We wzruszającym wpisie wspomniała o ponad 10 latach miłości

Justyna Kowalczyk opublikowała ostatnie wiadomości od męża

Wczoraj wieczorem słynna biegaczka narciarska opublikowała na swoich social mediach zdjęcie męża. Na fotografii widać Kacpra na syczcie jednej z gór. Okazuje się, że rano o godzinie 10:12 otrzymała wiadomość od męża. Z jego SMS-a wynika, że udało mu się zdobyć szczyt: „PIK. Kocham was kotki", czytamy. W odpowiedzi Justyna Kowalczyk napisała: „My ciebie bardziej, mój kochany. Brawo". Poruszający wpis podsumowała następującymi słowami: „Dobranoc, mój cudowny Kacperku".

Kacper wyszedł z domu jak zawsze, niestety już nigdy nie wrócił... 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Syn był dla niego całym światem. Kacper Tekieli chciał przekazać mu pasję do sportu

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk-Tekieli
Fot. Intstagram @justyna.kowalczyk.tekieli

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?