Julia Roberts
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Julia Roberts i Danny Moder rozwodzą się? Tak rozprawili się z plotkami

Aktorka opublikowała wyjątkową fotografię na Instagramie

Konrad Szczęsny 6 lipca 2020 07:59
Julia Roberts
Fot. East News

Kryzys, rozwód, rozpad małżeństwa? Plotki o tym, że w związku Julii Roberts nie dzieje się najlepiej, pojawiły się w zeszłym roku. I mimo że uwielbiana aktorka nie komentuje sensacyjnych spekulacji, postanowiła odnieść się do nich w bardzo uroczy sposób. Opublikowała na Instagramie pełną czułości fotografię z mężem, Dannym Moderem z okazji rocznicy ślubu. Wprost trudno oderwać od nich wzrok!

Julia Roberts i Danny Moder świętują rocznicę ślubu

Mimo że jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood, unika medialnego zgiełku. Od brylowania na salonach woli domowe zacisze. Julia Roberts od 18 lat jest żoną operatora kamery Danny'ego Modera. Para wychowuje razem trójkę dzieci: 16-letnie bliźnięta Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera oraz urodzonego w 2007 roku syna Henry'ego Daniela.

Mimo że uchodzą za zgodną i kochająca się parę, od czasu do czasu media interesują się ich życiem prywatnym. Jakiś czas temu pisano za oceanem, że przestali się dogadywać i w związku z tym ich małżeństwo przechodzi głęboki kryzys. To z kolei negatywnie miało odbić się na wyglądzie 52-latki, która rzuciła się w wir pracy i znacznie schudła.

Znana z „Pretty Woman” aktorka konsekwentnie ich nie komentowała. Aż do teraz, ponieważ na Instagramie zamieściła z okazji 18. rocznicy ślubu czułe zdjęcie z mężem!

Julia Roberts całuje na nim uśmiechniętego Danny'ego Modera. Podpis jest bardzo krótki, ale niezwykle sugestywny: „18 lat”. 

Fani wzruszeni wspólnym zdjęciem Julii Roberts i jej męża

W komentarzach zaroiło się życzeń i słów wsparcia. Fani podkreślają, że niemal 20 lat razem to z pewnością powód do świętowania. Gratulują Julii Roberts i Danny'emu Moderze i życzą im kolejnych lat w zdrowiu, miłości i zgodzie.

Aktorka poznała swojego przyszłego męża na planie filmu „Mexican”. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

„Moje spotkanie z Danielem można porównać do silnego zaburzenia tektonicznego. To było tak, jakby ziemia się rozpadła. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne”, wspominała w jednym z wywiadów.

Ślub wzięli w 2002 roku, dwa lata później powitali na świecie dwójkę dzieci. W 2007 roku urodził się ich drugi syn. I, jak widać, wszystko wskazuje na to, że są w sobie zakochani jak nigdy!  

Tak Julia Roberts i Danny Moder świętowali 18. rocznicę ślubu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨18 years✨ #heckyes

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Julia Roberts i Danny Moder są małżeństwem od 2002 roku:

 

Julia Roberts, Danny Moder, 2013
Fot. Jackson Lee /Splash News/EAST NEWS

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.