Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Pietrucha wycofała się z show-biznesu i... zamieszkała w kamperze!

Jak teraz wygląda życie artystki?

Ksenia Krasko 19 lutego 2021 06:49
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

Julia Pietrucha niedawno promowała nową płytę, wyruszając w podróż po Polsce kamperem. Miłość do podróżowania wpłynęła na dalsze decyzje artystki, i teraz z powodzeniem kontynuuje odkrywanie świata w tak niezwykły sposób, jednak już poza granicami kraju. Co słychać u serialowej Blondynki?

Julia Pietrucha mieszka w kamperze. Jak wygląda jej życie?

W wieku 13 lat zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek, potem zyskała popularność na dużych i małych ekranach. Widzowie pamiętają Julię Pietruchę z takich tytułów jak Kochaj mnie kochaj czy Jutro idziemy do kina, ale szczególnie pokochali ją za rolę tytułowej Blondynki. W 2014 roku zaskoczyła fanów i porzuciła branżę filmową na rzecz nowej pasji – muzyki. Dwa lata później wydała debiutancki album Parsley, potem Postcards from the Seaside, a trzecia płyta artystki, FOLK it! TOUR, ukazała się w zeszłym roku.

Pomimo muzycznych sukcesów, postanowiła jeszcze bardziej zmienić swoje życie. Porzuciła więc Warszawę i wyruszyła w podróż kamperem. „Ruszyliśmy w trasę Folk Nomads. Już niedługo jej efekty. A tymczasem zapraszamy na stories. Tam się będzie teraz działo. Wypatrujcie nas na drodze. Zabieramy stopowiczów”, pisała na Instagramie kilka miesięcy temu, gdy informowała, że wraz z zespołem będzie jeździć po Polsce.

Przez wiele lat partnerem artystki był amerykański aktor Ian Dow, ale rozstali się w atmosferze skandalu. Nieprzyjemne plotki krążyły w mediach nawet wtedy, gdy Julia Pietrucha była w ciąży z nowym partnerem. „Bolało. Myślę, że to zawsze boli, gdy ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać i przenoszą osobiste sprawy na publiczne forum. Gdy przez długi czas są sobie bliscy, a potem nagle porozumienie znika”, komentowała w wywiadzie dla Zwierciadła.

Obecnie związana jest z wieloletnim przyjacielem Mateuszem Jankowskim, z którym w 2018 roku powitała na świecie córkę Gaję. To właśnie z mężem i dzieckiem zwiedza już nie tylko Polskę, ale i cały świat. Dodaje malownicze zdjęcia z różnych lokalizacji i jest bardzo szczęśliwa. Fani nie wiedzą, gdzie dokładnie przebywa rodzina aktorki, ale w komentarzach najczęściej sugerują Stany Zjednoczone lub Wyspy Kanaryjskie.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.