Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Pietrucha wycofała się z show-biznesu i... zamieszkała w kamperze!

Jak teraz wygląda życie artystki?

Ksenia Krasko 19 lutego 2021 06:49
Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

Julia Pietrucha niedawno promowała nową płytę, wyruszając w podróż po Polsce kamperem. Miłość do podróżowania wpłynęła na dalsze decyzje artystki, i teraz z powodzeniem kontynuuje odkrywanie świata w tak niezwykły sposób, jednak już poza granicami kraju. Co słychać u serialowej Blondynki?

Julia Pietrucha mieszka w kamperze. Jak wygląda jej życie?

W wieku 13 lat zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek, potem zyskała popularność na dużych i małych ekranach. Widzowie pamiętają Julię Pietruchę z takich tytułów jak Kochaj mnie kochaj czy Jutro idziemy do kina, ale szczególnie pokochali ją za rolę tytułowej Blondynki. W 2014 roku zaskoczyła fanów i porzuciła branżę filmową na rzecz nowej pasji – muzyki. Dwa lata później wydała debiutancki album Parsley, potem Postcards from the Seaside, a trzecia płyta artystki, FOLK it! TOUR, ukazała się w zeszłym roku.

Pomimo muzycznych sukcesów, postanowiła jeszcze bardziej zmienić swoje życie. Porzuciła więc Warszawę i wyruszyła w podróż kamperem. „Ruszyliśmy w trasę Folk Nomads. Już niedługo jej efekty. A tymczasem zapraszamy na stories. Tam się będzie teraz działo. Wypatrujcie nas na drodze. Zabieramy stopowiczów”, pisała na Instagramie kilka miesięcy temu, gdy informowała, że wraz z zespołem będzie jeździć po Polsce.

Przez wiele lat partnerem artystki był amerykański aktor Ian Dow, ale rozstali się w atmosferze skandalu. Nieprzyjemne plotki krążyły w mediach nawet wtedy, gdy Julia Pietrucha była w ciąży z nowym partnerem. „Bolało. Myślę, że to zawsze boli, gdy ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać i przenoszą osobiste sprawy na publiczne forum. Gdy przez długi czas są sobie bliscy, a potem nagle porozumienie znika”, komentowała w wywiadzie dla Zwierciadła.

Obecnie związana jest z wieloletnim przyjacielem Mateuszem Jankowskim, z którym w 2018 roku powitała na świecie córkę Gaję. To właśnie z mężem i dzieckiem zwiedza już nie tylko Polskę, ale i cały świat. Dodaje malownicze zdjęcia z różnych lokalizacji i jest bardzo szczęśliwa. Fani nie wiedzą, gdzie dokładnie przebywa rodzina aktorki, ale w komentarzach najczęściej sugerują Stany Zjednoczone lub Wyspy Kanaryjskie.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?