Julia Kamińska, Piotr Jasek
Fot. AKPA/ Krzemiński Jordan
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się? Gwiazda Brzyduli była z partnerem 12 lat

Skąd to nagłe rozstanie?

Damian Brillowski 9 grudnia 2021 16:47
Julia Kamińska, Piotr Jasek
Fot. AKPA/ Krzemiński Jordan

Media właśnie obiegły sensacyjne wieści o rozstaniu aktorki Julii Kamińskiej ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Wspólne szczęście budowali przez 12 lat. Niestety według jednego z tygodników, miłość między tą dwójką właśnie dobiegła końca. Obecnie para ma mierzyć się z kryzysem. Poznaj szczegóły zakończonej relacji. 

Julia Kamińska i Piotr Jasek: historia poznania

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się w 2009 roku podczas prac nad serialem „Brzydula”. Kobieta wcielała się w tytułową postać Uli Cieplak, zaś Piotr Jasek był odpowiedzialny za scenariusz. Długie godziny spędzone na planie serialu zbliżyły do siebie aktorkę i scenarzystę. Jak się okazało tych dwoje łączyła nie tylko praca, ale też wspólna pasja. Dzięki Piotrowi Julia sama zaczęła pisać scenariusze. Para nigdy nie afiszowała się ze swoim uczuciem. Unikała wspólnych sesji zdjęciowych czy wywiadów. 

Od początku wiele emocji budziła kwestia wieku dzieląca zakochanych. Otóż między partnerami było 20. lat różnicy. Im to jednak nie przeszkadzało. „A czy przy zakochiwaniu się ktokolwiek kieruje się obawami? W miłości chyba chodzi o to, żeby razem być, a nie bać się tego, co się może zdarzyć. Dawać sobie szczęście, bezpieczeństwo, tworzyć wyjątkową więź. To jest bardzo ciężka praca. Ale jeśli udaje się razem trwać i przechodzić do kolejnych etapów, to jest naprawdę piękne", opowiadała gwiazda magazynowi VIVA!.

Zakochani mimo wielkiego uczucia, jakie ich łączyło nie zamierzali stawać na ślubnym kobiercu. „Jestem w szczęśliwym związku, ale zaręczyn i ślubu nie planujemy. Parę razy przeżyłam ślub w pracy, bo stawałam na ślubnym kobiercu jako postać, i to mi absolutnie wystarcza. Jest mi dobrze tak, jak jest", stwierdziła aktorka w jednym z wywiadów. 

Czytaj także: 20 lat różnicy i wspólna praca... Tak rozwijał się związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska

Julia Kamińska, Piotr Jasek, 16.09.2014 rok
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Julia Kamińska i Piotr Jasek, 16.09.2014 rok

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się?

Dziś w mediach pojawiła się sensacyjna informacja, jakoby Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się. Zaskakującą wiadomość podał tygodnik „Na Żywo”. Według czasopisma partnerzy mieli spędzać ze sobą coraz mniej czasu ze względu na zobowiązania zawodowe. W konsekwencji doszło do kryzysu w związku.  

„Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę", powiedział znajomy pary tygodnikowi "Na Żywo".

Para na chwilę obecną nie skomentowała w żaden sposób rewelacji prasy. Julia Kamińska nie odbiera telefonów od dziennikarzy, zaś jej partner stwierdził, że nie ma zamiaru odnosić się do tych informacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalne oświadczenie głównych zainteresowanych.  

Czytaj także: Julia Kamińska mierzy się z body shamingiem. „Może wcale nie chcę tak wyglądać”

Julia Kamińska, Piotr Jasek, jak się poznali, ślub
Fot. AKPA/ Krzemiński Jordan

Julia Kamińska i Piotr Jasek, 07.02.2013 rok

Julia Kamińska, Piotr Jasek, historia miłości
Fot. AKPA / Niemiec

Julia Kamińska i Piotr Jasek, 03.09.2019 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.