Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Kamińska skomentowała doniesienia o rozstaniu z partnerem. Zaskakujące słowa aktorki

Fani pary doszukali się ciekawego szczegółu

Rafał Kowalski 27 stycznia 2022 11:59
Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Dwanaście lat razem miało skończyć się z dnia na dzień pod koniec 2021 roku. Według jednego z tygodników Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem po tym, jak aktorka wyprowadziła się z ich mieszkania. Od czasu podania tej informacji artystka nie skomentowała jednak ani razu tego, ile prawdy jest w efekcie dziennikarskiego śledztwa. Aż do teraz, choć jej najnowsza wypowiedź jest dość wymijająca…

Julia Kamińska rozstała się z Piotrem Jaskiem? Pierwsze doniesienia

Był początek grudnia zeszłego roku, gdy w gazecie Na żywo pojawił się artykuł, o którym mówiła cała Polska. Redakcja dotarła bowiem do wiadomości, że Julia Kamińska i Piotr Jasek zakończyli swój 12-letni związek. Para miała spędzać tak dużo czasu na różnych zobowiązaniach zawodowych, że ich relację miłosną dopadł kryzys.

Ulubienica widzów miała postanowić przestać mieszkać z wieloletnim partnerem. „Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę", czytaliśmy w Na żywo, które sugerowało, że przerwa zamieniła się w ostateczny koniec związku.

Czytaj także: 20 lat różnicy i wspólna praca... Tak rozwijał się związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska

Julia Kamińska, Piotr Jasek, historia miłości
Fot. AKPA / Niemiec

Julia Kamińska o rozstaniu z ukochanym. Szczegół zauważony przez internautów

Kilka dni temu Julia Kamińska wybrała się na jedno z wydarzeń show-biznesowych. Podczas eventu spotkała dziennikarkę Jastrząb Post, która zapytała ją o koniec związku z Piotrem Jaskiem.

Konkretne pytanie padło o to, w jakich są dziś relacjach. „Z Piotrem zawsze dogadywaliśmy się bardzo dobrze i nadal tak jest. A doniesień na temat mojego życia prywatnego nie chcę komentować. Fajne relacje z Piotrem można mieć zawsze”, odpowiedziała wymijająco Julia Kamińska nie odnosząc się do plotki podanej przez Na żywo.

Para wciąż widuje się regularnie, bo łączy ich serial BrzydUla. „Pracujemy nad kolejnym sezonem teraz, te wszystkie wątki zbierają się do finału i to jest bardzo przyjemne”, podkreśliła aktorka. Wiele osób zdziwiło, że nie chciała ona wykorzystać okazji i jasno oznajmić, co naprawdę dzieje się w jej życiu osobistym. Gwiazda przede wszystkim ceni jednak swoją prywatność.

Przypomnijmy, że niedawno fani pary zauważyli, że aktorka opublikowała w sieci InstaStories z kawiarni, na którym oznaczyła m.in. Piotra Jaska. Ten drobny gest zaczął lawinę domniemań, że zakochani być może wrócili do siebie bądź kryzysu wcale nie było. A może było to spotkanie zawodowe?

Pozostaje nam poczekać na następną wypowiedź samych zainteresowanych. 

Czytaj takżeJulia Kamińska zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Julia Kamińska, Piotr Jasek
Fot. AKPA/ Krzemiński Jordan

Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…