Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. VIPHOTO/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Nowa power couple w show-biznesie? Poznajcie Józefa Pawłowskiego i Klaudię Szafrańską

Para pojawiła się na premierze filmu „Na bank się uda”

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2019 15:57
Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. VIPHOTO/East News

Każda impreza show-biznesowa to nie tylko świętowanie sukcesu twórców, ale i wyłapywanie towarzyskich smaczków, o których później mówią wszyscy obserwujący życie gwiazd. Podczas wczorajszej premiery filmu Na bank się uda nie trzeba było jednak długo szukać kogoś, na kogo warto zwrócić uwagę. Obecność w warszawskim Multikinie Józefa Pawłowskiego nie ustępującego na krok swojej żony Klaudii Szafrańskiej wystarczyła, by o premierze zrobiło się dziś głośno.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska – szczegóły związku

Na uroczystą premierą aktor wybrał klasyczny garnitur i dużą muchę, a jego ukochana białą, bardzo dopasowaną do ciała sukienkę. Uwagę fotoreporterów zwrócił fakt, że Józef Pawłowski pozbył się wcześniejszej fryzury oraz to, że para nie odstępowała się na krok. Co wiemy o ich związku?

Na razie niewiele. Zarówno aktor, jak i wokalistka nie udzielali do tej pory wywiadów na temat życia prywatnego. Jedynie wczoraj jednej z redakcji udało się poprosić Józefa Pawłowskiego o kilka słów na temat ślubu, który narzeczeni wzięli w maju tego roku. „Tak życie napisało… Klaudia jest wspaniała i zgodziła się na wzięcie takiego kamienia przy nodze jak ja. Jako świeżo upieczony mąż czuję się normalnie”, powiedział ulubieniec widzów w rozmowie z Plotkiem. Para jest ze sobą kilka lat, ale bardzo sporadycznie dodaje w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcia – jedno z nielicznych pochodzi właśnie z dnia ślubu. Romantyczną fotografię 28-latka i jego o cztery lata młodszej żony możecie zobaczyć pod tekstem.

Dla tych, którzy nie kojarzą dobrze artystów, o których niedługo może być w mediach coraz głośniej, przypomnijmy kilka podstawowych, zawodowych faktów. Józef Pawłowski ukończył dwa lata temu Akademię Teatralną w Warszawie. Widzom dał się poznać z ról w takich filmach i serialach jak: Diagnoza, Belfer, Miasto 44 czy Jack Strong. 28-latek podkładał też głos Frodo w filmie Hobbit: Niezwykła podróż.

Z kolei Klaudia Szafrańska jest ulubienicą tysięcy nastolatków i dorosłych, którzy kibicują zespołowi Xxanaxx. Jego blondwłosa liderka zaczynała jednak od programu X Factor, w którym pokazała się szerszej publiczności w 2012 roku. Dziś na jej koncie jest wiele wyprzedanych koncertów a także nagroda Fryderyka za najlepszy elektroniczny album 2018 roku. Artystkę obserwuje na Instagramie 55 tysięcy osób.

Jeśli para jeszcze kilka razy zdecyduje się zapozować na show-biznesowych ściankach, to wszystko wskazuje na to, że będzie o niej naprawdę głośno. Zainteresowanie mediów i fanów związkiem Józefa i Klaudii jest naprawdę duże. Czy według Was zakochani pasują do siebie? 

Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Józef Pawłowski (@pawlowskijozef)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.