Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. VIPHOTO/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Nowa power couple w show-biznesie? Poznajcie Józefa Pawłowskiego i Klaudię Szafrańską

Para pojawiła się na premierze filmu „Na bank się uda”

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2019 15:57
Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. VIPHOTO/East News

Każda impreza show-biznesowa to nie tylko świętowanie sukcesu twórców, ale i wyłapywanie towarzyskich smaczków, o których później mówią wszyscy obserwujący życie gwiazd. Podczas wczorajszej premiery filmu Na bank się uda nie trzeba było jednak długo szukać kogoś, na kogo warto zwrócić uwagę. Obecność w warszawskim Multikinie Józefa Pawłowskiego nie ustępującego na krok swojej żony Klaudii Szafrańskiej wystarczyła, by o premierze zrobiło się dziś głośno.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska – szczegóły związku

Na uroczystą premierą aktor wybrał klasyczny garnitur i dużą muchę, a jego ukochana białą, bardzo dopasowaną do ciała sukienkę. Uwagę fotoreporterów zwrócił fakt, że Józef Pawłowski pozbył się wcześniejszej fryzury oraz to, że para nie odstępowała się na krok. Co wiemy o ich związku?

Na razie niewiele. Zarówno aktor, jak i wokalistka nie udzielali do tej pory wywiadów na temat życia prywatnego. Jedynie wczoraj jednej z redakcji udało się poprosić Józefa Pawłowskiego o kilka słów na temat ślubu, który narzeczeni wzięli w maju tego roku. „Tak życie napisało… Klaudia jest wspaniała i zgodziła się na wzięcie takiego kamienia przy nodze jak ja. Jako świeżo upieczony mąż czuję się normalnie”, powiedział ulubieniec widzów w rozmowie z Plotkiem. Para jest ze sobą kilka lat, ale bardzo sporadycznie dodaje w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcia – jedno z nielicznych pochodzi właśnie z dnia ślubu. Romantyczną fotografię 28-latka i jego o cztery lata młodszej żony możecie zobaczyć pod tekstem.

Dla tych, którzy nie kojarzą dobrze artystów, o których niedługo może być w mediach coraz głośniej, przypomnijmy kilka podstawowych, zawodowych faktów. Józef Pawłowski ukończył dwa lata temu Akademię Teatralną w Warszawie. Widzom dał się poznać z ról w takich filmach i serialach jak: Diagnoza, Belfer, Miasto 44 czy Jack Strong. 28-latek podkładał też głos Frodo w filmie Hobbit: Niezwykła podróż.

Z kolei Klaudia Szafrańska jest ulubienicą tysięcy nastolatków i dorosłych, którzy kibicują zespołowi Xxanaxx. Jego blondwłosa liderka zaczynała jednak od programu X Factor, w którym pokazała się szerszej publiczności w 2012 roku. Dziś na jej koncie jest wiele wyprzedanych koncertów a także nagroda Fryderyka za najlepszy elektroniczny album 2018 roku. Artystkę obserwuje na Instagramie 55 tysięcy osób.

Jeśli para jeszcze kilka razy zdecyduje się zapozować na show-biznesowych ściankach, to wszystko wskazuje na to, że będzie o niej naprawdę głośno. Zainteresowanie mediów i fanów związkiem Józefa i Klaudii jest naprawdę duże. Czy według Was zakochani pasują do siebie? 

Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Józef Pawłowski (@pawlowskijozef)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…