Magda Mołek dla VIVY!
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Jolanta Pieńkowska zastąpiła Magdę Mołek na stałe w Dzień Dobry TVN?!

Czy uwielbiana przez widzów gwiazda wróci na antenę?

Konrad Szczęsny 23 września 2018 20:58
Magda Mołek dla VIVY!
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA

W miniony weekend widzowie Dzień Dobry TVN byli mocno zaniepokojeni. W sobotnim wydaniu programu, zamiast Magdy Mołek, u boku Marcina Mellera pojawiła się Jolanta Pieńkowska. To wywołało falę plotek i spekulacji tym bardziej, że jeszcze niedawno ulubienica widzów zapowiadała powrót na antenę po urodzeniu dziecka. Tak się jednak nie stało. Dlaczego? I czy to zmiana personalna, która wśród prowadzących program zaszła na stałe?

Jolanta Pieńkowska zastąpiła Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN

Jolanta Pieńkowska zrezygnowała z prowadzenia Dzień Dobry TVN w 2014 roku. Od czasu do czasu zasiadała jednak na uwielbianej przez Polaków kanapie. Z kolei gdy Magda Mołek przeszła na urlop macierzyński przed wakacjami, zastępowała ją w niektórych wydaniach programu.

Opinie widzów na temat tej zamiany były podzielone. Jedni chwalili profesjonalizm i podejście Jolanty Pieńkowskiej do gości, inni wydawali się mocno poirytowani i w ostrych i mało przychylnych słowach komentowali jej wygląd podkreślając, że „coś dziwnego stało się z jej twarzą”.

Wydawało się, że początek roku szkolnego to moment, w którym Magda Mołek powróci na wizję. Tym bardziej, że dwa tygodnie temu poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że takie ma plany.

„Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu. To był wyjątkowy Weekend w #dziendobrytvn Wracam do studia wkrótce. Do zobaczenia!”, napisała podekscytowana pod zdjęciem na początku września.

Tak się jednak nie stało i wiele osób dopytuje, kiedy i czy w ogóle ekranowa partnerka Marcina Mellera pojawi się jeszcze na wizji.

Kiedy Magda Mołek poprowadzi ponownie Dzień Dobry TVN?

Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy: Magda Mołek ma wrócić na wizję na stałe na początku października. Póki co nie wiadomo jednak czy Jolanta Pieńkowska także powróci do roli prowadzącej Dzień Dobry TVN  

Jolanta Pieńkowska zastąpiła Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN
Fot. East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.